Kopīgas rotaļas

Komentāri

Vasaras atvaļinājumu laiks ir klāt, un līdz ar to arī bērnu sengaidītā iespēja no rīta līdz vakaram būt kopā ar vecākiem. Lai arī mammas tieši tāpat ir noilgojušās pēc neierobežotas kopā būšanas ar saviem mīluļiem, vecāku sapnis droši vien arī ir – atpūsties. Cik svarīgi ir nepaļauties uz to, ka bērns ”dārziņā” ir izspēlējies ar saviem vienaudžiem, bet gan kopā ar savu acuraugu darīt lietas, kas viņa dzīvē ir nozīmīgas, raidījumam Māmiņu klubs stāsta bērnu pirmsskolas pedagoģijas speciāliste Anna Vilnīte. Noskatoties video, uzzināsi, kā vislabāk pavadīt kopā laiku ar savu bērnu. Kā arī – kā nodrošināt iespēju, lai pati varētu nedaudz atvilkt elpu.

Skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl