Konkursa ”Vecmāmiņa 2019” finālistes smeļas dabas spēku Elitas Drākes vadībā

1 komentārs
Konkursa ”Vecmāmiņa 2019” finālistes smeļas dabas spēku Elitas Drākes vadībā
INGA GEDROVIČA

Konkursa ”Vecmāmiņa 2019” dāmas turpina rosīties – 14. septembris aizvadīts Ķeguma pusē, ļaujoties meditācijai un saņemot spēku no dabas un Dieva. Skaties.lv piedāvā ieskatīties dāmu aktivitātēs.

Šogad vecmāmiņu tikšanās reizēm ir īpašs krāsu ”dreskods”, un Ķegumā tā bija dzeltenā diena.

”Pirmo reizi šī konkursa vēsturē pasniedzu meditāciju. Bijām Krustkalnā un baznīcā, tādā veidā parādot, ka tā ir mūsu brīva izvēle, kam ticēt un pierādot, ka Dievs jebkurā gadījumā visiem viens.

Par tradīciju kļuvis maizes rituāls. Tā kā maize bijusi mūsu senču dzīves sastāvdaļa no sendienām, šo spēcīgo rituālu katru gadu veicam arī mēs.

Un, protams, gatavojoties ik gada gaidītākajam pasākumam, pārvērtībām Aleksandra Pavlova vadībā, mēs turpinām mācīties staigāt, pozēt, pasniegt sevi, ne apģērbu,” par konkursa dalībnieču aktivitātēm informē tā organizatore Elita Drāke.

Viņa atklāj, ka šogad konkursā valdot pavisam cita gaisotne – dāmas ir ļoti atšķirīgas personības, taču visas jau cieši sadraudzējušās.

Apskati konkursantes un nobalso par savu favorīti ŠEIT!

Konkursa lielais fināls gaidāms 7. decembrī, taču līdz tam plānā vēl daudz aktivitāšu. Skaties.lv turpinās informēt par dāmu gaitām un novēl visām veiksmi un izbaudīt lielisko pasākumu.