Konditore Laura Kalnroze apgāž stereotipu: makarūnus pagatavot ir pavisam vienkārši!

2 komentāri

Vai zināji, ka pagatavot šos mazos uz mēles kūstošos cepumus ir pavisam vienkārši? Viss, kas vajadzīgs – entuziasms un precizitāte!

Makarūnu pirmsākumi meklējami Itālijā – tur tapa pirmie cepuma biskvīti. Tomēr lielos uzvaras laurus plūc Francija, jo tieši tur tapa ģeniālā ideja šos cepuma biskvītus savienot un pildīt ar krēma pildījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Latvijā šie cepumi kļuvuši iemīļoti un tos var nobaudīt katrā sevi cienošā konditorejā. Bet vai zināji, ka tos var pagatavot arī mājas apstākļos?

Entuziasms – pirmais solis uz mājās gatavotiem makarūniem!

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Lai pagatavotu makarūnus, nepieciešams entuziasms, sausa telpa un precizitāte sverot sastāvdaļas, makarūnu gatavošanas noslēpumu atklāj konditore Laura Kalnroze. Viņa ir izkopusi makarūnu gatavošanas prasmi, un šobrīd piedāvā ikvienam apgūt makarūnu pagatavošanas burvību Nom Nom Cafe organizētajās meistarklasēs.

Foto: kā meistarklasēs top makarūni

Tik krāsaini, tik dažādi!

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Makarūnu cepumus ir iespējams pagatavot visdažādākajos izmēros un krāsās. Arī pildījumu var izvēlēties pēc sirds patikas. Tāpēc ļaujies iedvesmai un pagatavo makarūnus arī tu!

Video: Piedāvājam iepazīties arī ar videorecepti

Sastāvdaļas

Cepumu pamatnei:

Mandeļu milti – 80 grami
Pūdercukurs – 120 grami
Olas baltumi – 70 ml ( gandrīz no 2 olām )
Sāls – šķipsna

Pildījumu izvēlies pēc sirds patikas.

Foto: Smelies iedvesmu!

TOP komentāri

  • Inese Šmite
    0 0 0

    Inese Šmite

    Vēlos pagatavot citronu tarti ar bezē cepurīti bet neesmu droša par savām zināšanām ,būtu ļoti priecīga par fotorecepti.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl