Komentāri
Kobeina meita apprec vīrieti, kurš baisi līdzinās pašas tēvam

Kārtējo reizi apstiprinās, ka sievietes vīriešos meklē līdzību ar saviem tēviem. 23 gadus vecā Frensisa Bīna Kobeina, nelaiķa Kurta Kobeina meita, nu ir precēta sieviete.

Ar mīļoto Isaiju Silvu, kurš ir grupas The Eeries solists, Frensisa Bīna apprecējusies nedēļas nogalē mazā un intīmā ceremonijā, kurā bija vien 15 cilvēku. Starp tiem gan netika manīta skandalozā Frensisas Bīnas māte Kortnija Lova. Pāris laulības saites slēdza pēc piecu gadu kopā būšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šīs slepenās kāzu ceremonijas interneta lietotāji neslēpj sašutumu par to, cik līdzīgs Frensisas Bīnas vīrs ir Nirvanas solistam Kurtam Kobeinam, kurš izdarīja pašnāvību vien 27 gadu vecumā, kad mazā Frensisa Bīna vēl nebija sasniegusi divu gadu vecumu.

Foto: pārsteidzošā līdzība ar Kurtu Kobeinu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl