Ko VIŅI mūsos dievina, bet nesaka skaļi

Komentāri
Ko VIŅI mūsos dievina, bet nesaka skaļi

Esot attiecībās ilgāku laiku, esam ievērojušas, ka darbs, sports un citas ikdienišķas sarunu lietas kļūst vairāk aktuālas nekā, piemēram, attiecību tēmas. Vairākums sieviešu atzīst, ka vēlas saprast, ko domā vīrietis, kad, klusējot un neko nesakot, skatās uz viņu. Šīs ir sešas lietas, ko viņi mūsos dievina. Kas ir interesanti, tās iedalās emocionālās un fiziskās.

Viņas smiekli par maniem smieklīgajiem un ne tik smieklīgajiem jokiem

Vīrietim patīk redzēt smaidu tev sejā, kā arī tavi smiekli par viņa jokiem ir ne vien iemesls viņa smaidam, bet arī pašapziņas celšanai. Nav neviena vīrieša uz šīs pasaules, kas nemīlētu savas mīļotās sievietes smaidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas “aizdomājos” skatiens uz mani

Tavas acis bieži vien apstājas pie mīļotā vīrieša. Viņa gaitas, viņa smaida, viņa skatiena. Un tad tu aizdomājies… Mīļotajam tas patīk! Vīrieši šo skatienu saista ar mīlestību, tāpēc neaizmirsti par acu kontaktu.

Viņas mīlīgās īpatnības – matu virpināšana pirkstā, ņurdēšana un viss, kas ir tikai viņai raksturīgs

Vīrieši atzīst, ka ir pamanījuši savās mīļotajās ko īpatnēju, labā nozīmē, protams. :) Tā var būt matu virpināšana pirkstos, kad esi uztraukusies, vai arī nosarkšana. Viņi dievina mūs redzēs viņu kreklos rīta agrumā, lai gan tie ir vairākus izmērus par lielu. Ikkatra tava unikālā darbība ir arī viņa mīļākā darbība.

Viņas negaidītie izgājieni, kas mani uzbudina

Vīriešiem patīk sievietes, kuras uzņemas iniciatīvu. Sekss, kuru ierosināji tu, vai arī vienkāršs kodiens lūpā padara viņus trakus. Protams, nav runa tikai par seksuālo pievilkšanos, bet arī par negaidītiem apskāvieniem no mugurpuses. Tie viņiem īpaši patīk.

Viņas sniegtā masāža

Tieši tik vienkārši, mīļās dāmas! Mums visām taču patīk, ja mums sniedz masāžu? Tieši tāpat ar vīriešiem. Pārsteidz viņu pēc garas darba dienas ar plecu un muguras masāžu. Viņš ne vien novērtēs to, bet arī sajutīs lielāku mīlestību pret tevi.

Viņas apskāvieni pirms gulētiešana

Lai arī daudziem vīriešiem netīk mūsu ieritināšanās kamoliņā cieši, cieši pie viņiem, izrādās, ka pirms gulētiešanas vīrieši patiešām alkst mūsu tuvības un apskāvienus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl