Ko VIŅI mūsos dievina, bet nesaka skaļi

Komentāri
Ko VIŅI mūsos dievina, bet nesaka skaļi

Esot attiecībās ilgāku laiku, esam ievērojušas, ka darbs, sports un citas ikdienišķas sarunu lietas kļūst vairāk aktuālas nekā, piemēram, attiecību tēmas. Vairākums sieviešu atzīst, ka vēlas saprast, ko domā vīrietis, kad, klusējot un neko nesakot, skatās uz viņu. Šīs ir sešas lietas, ko viņi mūsos dievina. Kas ir interesanti, tās iedalās emocionālās un fiziskās.

Viņas smiekli par maniem smieklīgajiem un ne tik smieklīgajiem jokiem

Vīrietim patīk redzēt smaidu tev sejā, kā arī tavi smiekli par viņa jokiem ir ne vien iemesls viņa smaidam, bet arī pašapziņas celšanai. Nav neviena vīrieša uz šīs pasaules, kas nemīlētu savas mīļotās sievietes smaidu.

Viņas “aizdomājos” skatiens uz mani

Tavas acis bieži vien apstājas pie mīļotā vīrieša. Viņa gaitas, viņa smaida, viņa skatiena. Un tad tu aizdomājies… Mīļotajam tas patīk! Vīrieši šo skatienu saista ar mīlestību, tāpēc neaizmirsti par acu kontaktu.

Viņas mīlīgās īpatnības – matu virpināšana pirkstā, ņurdēšana un viss, kas ir tikai viņai raksturīgs

Vīrieši atzīst, ka ir pamanījuši savās mīļotajās ko īpatnēju, labā nozīmē, protams. :) Tā var būt matu virpināšana pirkstos, kad esi uztraukusies, vai arī nosarkšana. Viņi dievina mūs redzēs viņu kreklos rīta agrumā, lai gan tie ir vairākus izmērus par lielu. Ikkatra tava unikālā darbība ir arī viņa mīļākā darbība.

Viņas negaidītie izgājieni, kas mani uzbudina

Vīriešiem patīk sievietes, kuras uzņemas iniciatīvu. Sekss, kuru ierosināji tu, vai arī vienkāršs kodiens lūpā padara viņus trakus. Protams, nav runa tikai par seksuālo pievilkšanos, bet arī par negaidītiem apskāvieniem no mugurpuses. Tie viņiem īpaši patīk.

Viņas sniegtā masāža

Tieši tik vienkārši, mīļās dāmas! Mums visām taču patīk, ja mums sniedz masāžu? Tieši tāpat ar vīriešiem. Pārsteidz viņu pēc garas darba dienas ar plecu un muguras masāžu. Viņš ne vien novērtēs to, bet arī sajutīs lielāku mīlestību pret tevi.

Viņas apskāvieni pirms gulētiešana

Lai arī daudziem vīriešiem netīk mūsu ieritināšanās kamoliņā cieši, cieši pie viņiem, izrādās, ka pirms gulētiešanas vīrieši patiešām alkst mūsu tuvības un apskāvienus.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl