Komentāri
Ko tev vēlas pateikt pāri, kuri ir precējušies visu mūžu

Bieži vien, skatoties uz pāriem, kuri jau ir gados, gribas raudāt aiz laimes. Viņi joprojām staigā rokās sadevušies un ir gatavi runāt visu dienu par visu un neko. Šā brīža statistika ir prātam neaptverama. Aptuveni 40% laulību beidzas ar šķiršanos. Lūk, ko tev vēlas pateikt pāri, kuri dzīvo kopā mūžību.

Saki, ko domā

Pāri, kas ir kopā piecdesmit un vairāk gadu, joprojām neuzmin otra cilvēka domas. Svarīgi atcerēties, ka tikai domu un viedokļa paušana skaļi ir ilgtermiņa komunikācijas atslēga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Randiņi – vienmēr aktuāli

Randiņi ir labākais veids, kā stiprināt attiecības. Atrodi sev un mīļotajam laiku, uztici bērnus vecvecākiem un ļaujies mirklim! Vai atceries laiku, kad gājāt uz randiņiem, lai iepatiktos un iepazītos tuvāk? Laulības ir laiks, kad lutināt vienam otru.

Bērnu audzināšana

Ikviens pāris atzīs, ka bērnu audzināšana nepavisam nav viegla, bet tas, ko saņem no tiem pretim, ir tā vērts. Bērni rada pavisam jaunas attiecības vecāku starpā. Jūs esat radījuši cilvēku!

Katram strīdam ir iemesls

Ikviens strīds nav bez iemesla laulāto starpā, bet tāpēc tas ir jārisina, ko ikviens precēts pāris arī iesaka darīt topošajiem laulātajiem. Bez strīdiem iztikt nevar, bet zelta likums ir – salīmēt to, kas saplīsis, ne mest prom.

Esi pateicīga

Ir pierādīts, ka tie laulātie, kuri dienas laikā pasaka vismaz vienu “paldies”, jūtas novērtēti un mīlēti, kas ilgtermiņā ir īpaši nozīmīgi.

Laulība – pirmajā vietā

Ir jāapzinās prioritātes, un līdz ar laulības noslēgšanu tā noteikti arī būs pirmajā vietā. Vakars ar draudzenēm vai darbs līdz sešiem vakarā nedrīkst būt par iemeslu tam, ka atstāj otru pusīti novārtā. Mīlestība jāsaudzē, viss pārējais seko pēc tam.

Apskāvieni – katru dienu

Fiziskā tuvība ir ārkārtīgi svarīga visu mūžu ar savu mīļoto cilvēku. Apskāvieni samazina stresu un smadzenēs izdalās laimes hormoni. Pietiek vien ar mīlīgu bučiņu, sākot rītu, atnākot mājās pēc darba un pirms gulētiešanas. Tas ir nepieciešams katru dienu.

Foto: kāzas zemūdens pasaulē, pasakaini!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl