Ko tavs zodiaks liecina par tavu seksuālo dzīvi

0 Komentāru
Ko tavs zodiaks liecina par tavu seksuālo dzīvi

Zvaigznes ietekmē ne tikai to, kā mēs reaģējam uz mīlestību vai kādas ir mūsu sliktās īpašības, bet arī to, kādi esam gultā. Jā, šoreiz par mūsu visu mīļāko nodarbošanos – mīlēšanos. Kuri ir dzimuši līderi, kuri kautrīgie, bet lietpratēji – to uzzināsi šajā pikantajā rakstiņā!

Auns

Auns ir īsts piedzīvojumu meklētājs, tāpēc arī seksa pozu izvēlē būs īsts meistars. Auni nebaidās uzņemties iniciatīvu. Ar Aunu sekss būs ilgs, jo Aunam enerģijas ir pietiekami, lai aplaimotu tevi ne vienu reizi vien pēc kārtas.

Vērsis

Vērši, lai arī slinki, tomēr sekss viņiem ir īsta bauda. Kā sieviete, tā arī vīrietis Vērsis izvēlēsies būt apakšā. Vēršiem patīk vērot, kā tiek aplaimoti un, tici man, parādā nepaliks.

Dvīņi

Enerģija un izdoma. Šie divi vārdi lieliski raksturo Dvīņus, ja runa ir par mīlēšanos. Dvīņiem patīk spontāns sekss, bet uzmanies! Šai zīmei patīk paklačoties par saviem nakts piedzīvojumiem, tāpēc nebrīnies, ja visi apkārtējie zinās Dvīņu locekļa izmēru vai to, cik labu orālo seksu veic Dvīņu dāma.

Vēzis

Vēži ir jūtīgas būtnes un seksam ir jābūt tādam pašam. Vēzītim patīk izjust rūpes un mīlestību, bet tas nenozīmē, ka tam jānotiek tikai gultā. Izmēģini kopā ar Vēzi virtuves galdu! Tikai neaizmirsti par ciešu kontaktu!

Lauva

Lauvas dievina atrasties uzmanības centrā, tāpēc ar Lauvu ir jāatrod tāda poza, kur Lauva var spīdēt visā savā krāšņumā. Lauvas mēdz meklēt baudas piedzīvojumus visur, tāpēc rēķinies, ka tās rūcienu sadzirdēs ikviens.

Jaunava

Jaunavas ir piesardzīgas būtnes un seksā tās meklēs labumu sev. Jaunavām loģiskā domāšana ir ļoti attīstīta, tāpēc sekss tām vienmēr sagādās baudu, bet partneris bieži vien var palikt bešā…

Foto: Katras zīmes mīļākā seksa poza

Svari

Svari – iniciatori. Svariem patīk atrasties augšpusē. Svariem patīk sekss un ar vairākiem partneriem. Tie ir jāaplaimo un jāatzīst, ka viņi ir seksa dievi.

Skorpions

Uzmanies! Skorpioni viegli atšķir tēlotu orgasmu. Ja vēlies turpināt baudīt mīlas priekus ar Skorpionu, tev process ir tiešām jāizbauda un jāļaujas Skorpiona pārgalvīgajām idejām. Šīs zīmes pārstāvji prot sniegt baudu paši sev, tāpēc izbaudi skatu un meties piedzīvojumā kopā ar vienu no seksīgākajām horoskopa zīmēm.

Strēlnieks

Strēlnieki nebaidīsies atzīt, ka ir labāki par visiem citiem. Jāatzīst, ka tā arī ir. Meistari it visā – dažādas seksa pozas, dažādi seksa veidi – tu gūsi arī dažādas emocijas kopā ar Strēlnieku. Lai arī filozofiskas dabas, Strēlnieki meklēs savu īsto un vienīgo partneri pēc tam, kad būs baudījuši mīlas priekus ar citiem.

Mežāzis

Lojāli, piesardzīgi, mazāk kreatīvi, bet lietiņu noteikti novedīs līdz galam – tā var raksturot Mežāžus. Sekss ar Mežāzi būs neaizmirstams, jo tu sasniegsi lielo “O”, tomēr laika gaitā prasās pēc kā aktīvāka. Mežāža nelokāmība procesam var kaitēt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram patīk izzināt seksa procesu, bet bieži vien šīs zīmes pārstāvju domas ir daudz seksīgākas nekā viņu darbības. Tie, kas ielaižas attiecībās ar Ūdensvīriem – aplaimojiet viņus dažādos veidos, tu noteikti būsi tikai un vienīgi uzvarētājs.

Zivis

Zivis nenodarbojas ar seksu. Zivis nodarbojas ar mīlestību. Šīs zīmes pārstāvji ir seksīgi savās darbībās, kā arī lojāli un uzticīgi savam partnerim. Sekss ar Zivīm būs baudpilns un emocijām bagāts, tomēr ja vēlies aktīvāku un daudzveidīgāku seksuālo dzīvi – Zivis nebūs īstā izvēle.

0 Komentāru