Ko tava iecienītākā šokolāde par tevi stāsta

Komentāri
Ko tava iecienītākā šokolāde par tevi stāsta

Šokolāde. Tas ir, iespējams, grēcīgākais, bet saldākais sevis lutināšanas gardums. Vai esi kādreiz iedomājusies, ko par tevi pasaka priekšā šokolāde, kuru vislabprātāk baudi?

Tumšās šokolādes fanes ir visnotaļ sarežģītas būtnes. Spēcīgs viedoklis it visā, bieži vien situāciju dramatizē. Allaž enerģijas pilnas.

Piena šokolādes cienītājas ir maigas būtnes, bet bieži vien seko vairākuma viedoklim. Šīs šokolādes piekritējas ir inteliģentas un daudzas vēlas būt uzmanības centrā. Romantiķes, kas alkst mūžīgu mīlestību.

Baltās šokolādes cienītājas ir radošas būtnes. Sapņotājas. Veido pašas savu sapņu pasauli, kurās mēdz nelaimīgi iemīlēties.

Trifeļu mīļotājas ir ar labu humora izjūtu apveltītas. Piedzīvojumu kāras un bieži vien karstgalvīgas.

Šokolāde, kas pildīta ar karameli ir ne vien garšīga, bet tā par tevi daudz ko pasaka. Šīs dāmas ir priecīgas, bieži vien impulsīvas. Pašpārliecinātas par sevi un ir apmierinātas ar dzīvi kopumā.

Paškritiskas ir riekstu šokolādes cienītājas. Nelepojas ar plašu draugu loku, bet pret saviem mīļākajiem cilvēkiem attiecas labestīgi.

Uzzini, ko par tevi stāsta tava mīļākā šokolāde!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl