Ko sapratīs dāmas, kuras izvairās no kosmētikas lietošanas

3 komentāri
Ko sapratīs dāmas, kuras izvairās no kosmētikas lietošanas

Mēs dzīvojam laikā, kad mediji uzspiež būt skaistām – visur perfektās, 90-60-90 figūras, lieliska sejas āda, un tā tālāk, un tā joprojām… Šīs ir tās lietas, kuras izjūt un saprot dāmas, kuras ikdienā nelieto kosmētiku. Varbūt tieši vasara ir laiks, kad no tās atteikties pavisam?

Sievietes, kuras nelieto kosmētiku apzinās, ka viņas parāda sevi pasaulei patiesi un īsti. Starp citu, apkārtējie to novērtē!

Dāmas, kuras nelieto kosmētiku ievērojami ietaupa laiku un izmanto to citām nodarbēm. Tā vietā, lai divas stundas pavadītu pie spoguļa, šīs sievietes izvēlas palasīt kādu grāmatu vai žurnālu.

Šīs dāmas nevienam neizpatīk. Viņas ir laimīgas, būdamas dabīgas, un apkārtējo skaistuma standartiem nepakļaujas.

Mīļās meitenes, atzīsim, kosmētika ir dārgs prieks. Dāmas, kuras to nelieto ievērojami ietaupa naudu.

Šīm dāmām ir paveicies ar to, ka apkārtējie mazāk skatās uz ārējo izskatu, bet pievērš uzmanību tieši iekšējam skaistumam – labajām īpašībām. Lūk, tā ir jāiemīl cilvēki!

Jā, šīs sievietes pavisam noteikti ir pašpārliecinātas par sevi. Varbūt pat vairāk nekā tās, kuras ikdienā savus nesmukumus aizsmērē ar tonālā krēma kārtu.

Dabīgās meitenes novērtē mazos dzīves prieciņus. Viņas zina, kā iepriecināt sevi un par to liecina šo dāmu skaistais un dabīgais smaids.

Sievietes, kuras nelieto kosmētiku var mierīgi uzelpot un aizmirst par ādas problēmām. Nost ar pūtītēm!

Jāatzīst, ka šādas sievietes citu acīs iegūst ievērojamu cieņu. Jā, dabīgais skaistums reiz pārņems pasauli!

Foto: slavenības, kuras izskatās lieliski bez kosmētikas

 

TOP komentāri

 • kaprālis
  0 0 0

  kaprālis

  Un vīrs Tevi atpazītu bez kosmētikas?
  Šķiet, ka pašā pamatā ir tas, ka nepatīc sev tāda kāda esi, tā arī ir vienīgā problēma, un kosmētika to nekādi nemaina...
 • Anna
  0 0 0

  Anna

  Galīgi nepiekrītu! Kosmētiku lietoju un krāsojos tikai savas labsajūtas dēļ. Man ir gaiša āda, gaiši mati un skropstas un uzacis. Bes kosmētikas izskatos kā sivēns un jūtos slikti. Un nav tā kosmētika tik dārga. Nevajag jau pirkt zīmolus.
 • Zaiga Tolēna
  0 0 0

  Zaiga Tolēna

  Un Es esmu viena no tām, kas labāk aiziet pakaļ bērniem uz bērnudārza bez kosmētikas, jo tā jau neesmu vispār radusi krāsoties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl