Ko par tevi atklāj gredzenu valkāšanas paradumi? Pārdomās dalās Merilina Kerro

2 komentāri
Ko par tevi atklāj gredzenu valkāšanas paradumi? Pārdomās dalās Merilina Kerro
INSTAGRAM

Gredzens ir lieliska rotaslieta, kas parāda stila iezīmes, paspilgtina izveidoto koptēlu un atklāj daļu patiesības par personu. Šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Merilina Kerro pastāsta par gredzenu izvēli!

Merilina ir droša, ka gredzeni jāizvēlas un jānēsā uz konkrētiem pirkstiem vai rokas, vadoties no iekšējās sajūtas.

Merilina Kerro atklāj, kāpēc daudziem neizdodas piepildīt pašas kvēlākās vēlēšanās

Gredzeni atklāj daudz par cilvēku, viņa vietu dzīvē un vēlmēm. Vadoties no dažādiem dzīves posmiem, mainās arī gredzenu izvietojums uz pirkstiem.

Dzīvojot Maskavā, igauņu ragana gredzenus nēsājusi uz rādītājpirksta. Ja rotaslietas tiek nēsātas uz rādītājpirksta, tas norāda uz mērķtiecību, pārliecību un vēlmi pašiem lemt par savu dzīvi.

Šova zvaigzne atklāj, ka zelta gredzeni palīdz saglabāt to, kas personai jau ir dots. Tāpēc ragana aicina ikvienu, kas ir apmierināts ar savu dzīvi, izvēlēties zeltu.

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā nosaukusi meitiņu

”Sudrabs sniedz iespējas, palīdz un motivē visu sākt no jauna. Tas arī labi iedarbojas uz asinsriti. Ja meklē sevi un savu ceļu, izvēlies sudrabu,” sociālajos tīklos raksta Merilina.

Kreisā roka simbolizē sievietes (mātes) enerģiju, toties labā vīrieša (tēva) enerģiju, tas arī parāda, kuram dzimumam piemītošais spēks personā ir mazākumā. Kas vairāk pietrūcis dzīvē!

Igauņu ragana Merilina Kerro otro reizi kļuvusi par māmiņu

”Sajūti, kurā rokā vēlies nēsāt gredzenu, kurā rokā gredzenu izjūti organiski. To sajūtot, tu arī saproti, ar ko vairāk jāstrādā, kur vairāk nepieciešama uzmanība un darbs – tā ir tā puse, kurā nēsā gredzenu,” tā Merilina.

2 komentāri