Ko nozīmē sapņi, kuros redzam mirušus cilvēkus?

5 komentāri
Ko nozīmē sapņi, kuros redzam mirušus cilvēkus?

Mēs bieži vien vēlamies izprast sapņu nozīmi. Tie mums var daudz ko pateikt priekšā – par pagātnes kļūdām, tagadnes iespējām un nākotnes aicinājumiem. Bet, ko nozīmē tie sapņi, kuros redzam mirušus cilvēkus – radiniekus, draugus, vienkārši paziņas?

Ja tu sarunājies vai uzklausi mirušo – negaidītas ziņas, izmaiņas dzīvē.

Ja redzi mirušo dzīvu, bet netiec viņam tuvāk, tas nozīmē, ka pazaudētais atgriezīsies – nauda, statuss, manta, jebkas, kas reiz pazaudēts.

Tomēr, ja regulāri redzi mirušo sapnī, tā nav laba zīme. Tas nozīmē, ka viņa dvēselei nav miera. Šajā gadījumā iesaka iededzināt svecīti un aizlūgt par mirušā dvēseli.

Tāpat tiek uzskatīts, ka pašam ir jāsaprot savas sajūtas par aizgājušo, jo tā ir zīme, ka mums ir jāpieņem viņa nāve un vienkārši jāpalaiž aizgājušais vaļā.

Iztulko savu sapni, klikšķinot ŠEIT!

TOP komentāri

 • Masa
  +2 +2 0

  Masa

  Sodien redzeju mirušo masu kas nomira nedelu atpakaļ vina man stastija kautko es es ar vinu sarunajos pat vareju pieskarties mans draugs teica ka skali smejos ka traka un pamodinat nevareja un kad sapratu ka tas nav iespejams ka es ar viņu apskaujos vai staigaju kopa itka kautkas trauceja mums sarunaties
 • Edmunds
  +1 +1 0

  Edmunds

  Es pieņemu ,ka atbildes mēs izvēlamies un tad tām tiek pieskaņoti ziņojumi. Es paņemu internetā pieejamu sapnu tulku un pēc tā vados.
 • ināra-anna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl