Ko NEdāvināt kāzās. Māņticības TOP3

Komentāri

2. Lai ”nesaiet uz nažiem”

2/6
Foto: Molly Germaine, Flickr

Foto: Molly Germaine, Flickr

Ir valstis, kur atbildi uz šo galvu sāpinošo jautājumu pats jaunais pāris atrisina, izveidojot dāvanu sarakstu. To viesi var aplūkot konkrētā veikalā un ”atķeksēties” pie kādas no dāvanām. Latvijā šī vēl nav ļoti izplatīta prakse. Toties pie mums jaunais pāris visai bieži ielūgumā asprātīgā un rotaļīgā formā norāda, ka labprāt dāvanā saņemtu naudu konkrētam mērķim – lai varētu doties kāzu ceļojumā, iegādāties automobili, dzīvokli utt. Taču, ja tā nav, tad atliek galvu palauzīt pašām. Nekautrīgākās, visticamāk, pajautās topošajai ģimenei, ko viņi vēlētos saņemt. Bet, ja uz šo soli neesat gatava, varbūt ir vērts sākt ar izslēgšanas metodi. Ir virkne lietu, ko noteikti nevajadzētu dāvināt uz kāzām, ja vien neesat pilnīgi par visiem 100% pārliecināta, ka jaunais pāris ”spļauj virsū” it visiem māņticības elementiem un, piemēram, pat pie altāra dodas piektdienā, 13. datumā.

2. Lai ”nesaiet uz nažiem”

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl