Ko mājas mīluļi mūsos nevar ciest

Komentāri
Ko mājas mīluļi mūsos nevar ciest

Mēs no sirds mīlam savus mājas mīluļus, bet dažbrīd šī mīlestība var izrādīties tik liela, ka sāp. Fiziski. Šeit ir minētas lietas, par kurām bieži neaizdomājamies, bet tās ļoti nepatīk mūsu mājdzīvniekiem. Ja kādu no tām regulāri piekop, atmet, jo tu kaitini savu četrkājaino draugu!

Sejas glaudīšana

Bieži vien uzsitiens pa suņa galviņu, kas it kā ir mīļi domāts no saimnieka puses var būt patiešām sāpīgi un tavam mājdzīvniekam nesaprotami. Tāpat ar pārmērīgu sejas glaudīšanu un pat ņurcīšanu. Bērniem vari ieteikt glaudīt mājdzīvnieka muguriņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Suņa apskaušana

Kad mēs kādu apskaujam, izrādām mīlestību, gādību un novērtējumu. Lietā tāda – kad suns uzliek savu ķepu vai priekškāju uz cita suņa muguras, viņš parāda savu dominanci. Tātad, kad jūs apskaujat savu kucēnu, viņš var domāt, ka jūs esat tas, kas parāda savu dominējošo stāvokli, tādējādi viņš var justies iebiedēts un apdraudēts. Tas ir viens no visbiežākajiem iemesliem, kāpēc suņi mēdz sakost cilvēkus.

Kaitināšana

Viena no lietām, ko suns nesaprot, ir tā, kāpēc uz viņa rejām atbildi ar to pašu vai centies kaut ko mīļi runāt. Nerausti savu mīluli aiz astes vai ausīm, kā arī noteikti to liec atcerēties saviem bērniem! Tu taču nevēlies tikt sakosta?

Cieša saite

Kas tavs kucēns ir cieši piesaitēts viņš izjūt lielāku stresu. Jo mazāk stingra saite, jo suns jūtas vairāk brīvs. Suņi pie stingrākas saites mēdz būt agresīvāki pret citiem pretimnākošajiem.

Uzturēšanās blakus kādam, kurš izraisa nepatiku

Ja sunim nepatīk kāds no taviem draugiem – neliec viņam iedraudzēties un speciāli uzturēties blakus vienam otram. Suns vēlas tevi pasargāt no, viņaprāt, tev draudošajām briesmām. Ja viņš ir draudzīgs – brīnišķīgi, bet, ja izvēlas kaut kur paslēpties, lai tā notiek.

Tava aizņemtība

Mazi dzīvnieki ir kā mazi bērni. Viņiem nepārtraukti ir nepieciešama uzmanība un rūpes. Mazajam mājdzīvniekam ļoti nepatīk tavs aizņemtais grafiks, tāpēc nebrīnies, ja viņš uz tevi drīz vien būs apvainojies, kad dienā neveltīsi gana daudz laika četrkājainā drauga izklaidēm un vajadzībām.

Māja bez noteikumiem

Dzīvniekiem patīk noteikumi. Ja viņi netiks dresēti un audzināti, ātri vien izaugs par izlutinātiem dzīvniekiem, kuri nevienam nav vajadzīgi. Izveido savus noteikumus, kas jāievēro. Iesākumam pietiks ar vienkāršu “Nē” uz lietām, kuras nedrīkst aiztikt.

Miega traucēšana

Kuram gan patīk, ja viņu pamodina no salda miega? Arī tavam mīlulim nepieciešams labs un salds miegs, tāpēc nekaitini viņu un neprovocē ar skaļu uzvedību vai jebko citu, kas traucē miegu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl