Izpētīts, ka katra sieviete mēnešreižu laikā saražo līdz pat 150 kilogramiem atkritumu. Turklāt higiēniskās paketes ir atkritumi, kas nesadalās pat gadu desmitiem. Lai arī dzīvojam informācijas laikmetā, tomēr tikai retā no mums zina par alternatīvu ierastajām paketēm un tamponiem. Šis ir Lauras stāsts par ”rozā draudzeni” – menstruālo piltuvi.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Cits
 • Gita

  Gita

  Es tiešām nesaprotu, kā TUR var iebāzt tamponu, kas npēc savas būtības nevar būt neķīmisks?!??? Pati lietoju tikai paketes, bet ir doma pamēģint ko citu. Tikai kā lai notāpa īsto piltuves izmērēru?
  • k

   k

   Tur ir tikai divi izmēri - pirms un pēc dzemdībām. Pats silikona ražojums ir mīksts un pielāgojas ķermenim.
 • Mmm

  Mmm

  Daļa noteikti neiegādāsies,jo jānovāra,jāiztukšo utt.paketi ieliec,noņem un izmet.neaizdomāsies par atkritumu kalnu,vai ignorēs info ieraduma un sava ērtuma dēļ.es nopirktu,jo ilgtermiņā tas sanāk lētāk,jo man rūp saražotie atkritumi.Paketes un tamponi viennozīmīgi ietekmē mikrofloru.vai silikona piltuve to nedara, 100% pārliecības man nav.silikons arī ir ķīmija.ietekmi mēs jutīsim tieši kā ar paketēm un visu citu, pēc vairākiem gadiem.uz savu bērnu ādas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!