Ko ikviens vīrietis sagaida no savas topošās sievas

1 komentārs
Ko ikviens vīrietis sagaida no savas topošās sievas

Tās, kuras vēl nav precējušās, noteikti sapņo par savu balto kāzu kleitu, lielu ceremoniju ar tuvākajiem ģimenes locekļiem un draugiem, kā arī mīlošu vīru, kas līdz pat mūža galam būs kopā ar mums. Lielākā daļa vīriešu vēlas savas mīļotās darīt laimīgas. Arī viņi vēlas ģimeni, kurā tiks mīlēti. Lūk, ko vīrieši sagaida no savām sievām.

Sapratne

Vīrieši vēlas tikt saprasti. Tavs vīrs vēlas, lai mīļotā sieva atbalstītu viņu grūtos brīžos un nevainotu viņu par katru pieļauto kļūdu. Vīriešiem ir svarīgi apzināties, ka viņu hobiji un intereses, kā arī darbs ir viņiem patiešām svarīgs un nozīmīgs. No visiem cilvēkiem, kuri viņi teiks , viņš no sievas vēlas sagaidīt .

Nekādu drāmu

Veselīgas attiecības bez strīdiem nav attiecības, tomēr vīrieši vēlas pārnākt mājās, kurā valda saticība un miers. Tie gadi, kad varēja strīdēties par sīkumiem, jau sen ir pagājuši.

Godīgums

Mēs visas vēlamies dzirdēt patiesību, lai gan pašas ne vienmēr to sakām. Kad runa ir par laulību, abiem partneriem jābūt godīgiem vienam pret otru, pat ja patiesība var sāpināt otru cilvēku. Ja sievietes vēl var paciest melus un piedot mīļotajiem, tad vīrietim ir grūtāk ar to samierināties.

Mājīgas mājas

Vīrieši dievina sajūtu atgriezties mājās, kuras var nosaukt par mājīgām. Vīrietim ir svarīga apkārtējā vide, jo īpaši, ja dzīvojat kopā. Tavs nākamais vīrs novērtēs to, ka māja ir kārtīga – nekādu putekļu, tīra gultasveļa un mājās virmo patīkams aromāts.

Tevis gatavotas vakariņas

Lai arī mūsdienās mazāk laika pavadām pie plīts, vīrieši savās mīļotajās meklē labas saimnieces. Gatavošana aizņem laiku, tomēr ikvienai sievietei ir jāprot gatavot ēst.

Romantika

Ne tikai mums, sievietēm, šis ir svarīgi. Arī mūsu topošie vīri vēlas saglabāt romantiku attiecībās, piemēram, dodoties romantiskā nedēļas nogalē ārpus pilsētas, kafiju gultā un slepenu mīlas zīmīti, kas ielikta viņa žaketes kabatā.

Privātā telpa

Gluži tāpat kā mums, arī vīriešiem ir svarīga sava personīgā telpa. Vieta un laiks, ko pavadīt, esot vienam. Piemēram, ja viņš dodas vakara skrējienā, tas nozīmē, ka viņš sevi uztur formā un vēlas izvēdināt galvu pēc darba dienas. Neuztver viņa laiku pavadīšanu vienatnē kā kaut ko personīgu.

Ieklausies

Vīrietim ir svarīgi dzirdēt visu to, kas tev sakrājies sirdī, pat mazākās muļķības par to, ka draudzenei nācis klāt kāds lieks kilograms vai otrai draudzenei ļoti piestāv tikko nopirktā kleita. Arī tev jāprot ieklausīties, un tavs vīrietis to cienīs un novērtēs.

Klusums

Miers un klusums ir patiesi skaistas lietas, kuras nedrīkst ignorēt. Aizejiet gulēt, pasakot, ka mīlat viens otru, nevis ar pamatīgu jandāliņu un negatīvu vārdu apmaiņu.

Foto: Zuhair Murad kāzu kleitu kolekcija nākamā gada rudenim

1 komentārs