Ko darīt, lai mazulis gulētu savā gultiņā

Komentāri

Vecāku gulta mazos ļoti vilina, jo tur ir siltāks, mierīgāks un blakus ir mamma un tētis. Taču vecākiem ne vienmēr tas patīk. Ko darīt, lai mazulis gulētu savā gultiņā, nevis pie vecākiem?

Psiholoģe un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande norāda, ka bieži vien, kad bērniņu atradina no krūts zīdīšanas, vecāki mēģina kopā gulēt ar mazuli, jo tas ir veids, kad mazulis var būt blakus un saņemt mammas tuvību. Tas ir ļoti tieši, tuvi un netraucēti. Pirmais ieteikums būtu pēc iespējas biežāk bērniņu ņemt pie sevis klēpī, samīļot, veltīt lēnu un mierīgu nedalītu uzmanību, izveidojot ķermeņa kontaktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai rastu risinājumu, ir svarīgi uzzināt, kur mazulis aizmieg – vai uz rokām, vai gultā pie vecākiem. Būtiska kļūda, ko pieļauj daudzi vecāki, ir tāda, ka bērniņam ir jāiemācās iemigt tajā vietā, kurā viņš nogulēs visu nakti, un viņam ir jāapzinās, ka iemieg savā gultiņā. Noskaties video un uzzini pareizus veidus, lai rastu risinājumu tam, lai tavs mazulis gulētu viņam paredzētajā gultiņā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl