Ko darīt, lai mazulis gulētu savā gultiņā

Komentāri

Vecāku gulta mazos ļoti vilina, jo tur ir siltāks, mierīgāks un blakus ir mamma un tētis. Taču vecākiem ne vienmēr tas patīk. Ko darīt, lai mazulis gulētu savā gultiņā, nevis pie vecākiem?

Psiholoģe un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande norāda, ka bieži vien, kad bērniņu atradina no krūts zīdīšanas, vecāki mēģina kopā gulēt ar mazuli, jo tas ir veids, kad mazulis var būt blakus un saņemt mammas tuvību. Tas ir ļoti tieši, tuvi un netraucēti. Pirmais ieteikums būtu pēc iespējas biežāk bērniņu ņemt pie sevis klēpī, samīļot, veltīt lēnu un mierīgu nedalītu uzmanību, izveidojot ķermeņa kontaktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai rastu risinājumu, ir svarīgi uzzināt, kur mazulis aizmieg – vai uz rokām, vai gultā pie vecākiem. Būtiska kļūda, ko pieļauj daudzi vecāki, ir tāda, ka bērniņam ir jāiemācās iemigt tajā vietā, kurā viņš nogulēs visu nakti, un viņam ir jāapzinās, ka iemieg savā gultiņā. Noskaties video un uzzini pareizus veidus, lai rastu risinājumu tam, lai tavs mazulis gulētu viņam paredzētajā gultiņā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl