Kļūsti par iepazīšanās portālu zvaigzni

Komentāri
Kļūsti par iepazīšanās portālu zvaigzni

Bieži introverti tiek aprakstīti kā noslēgti un nekomunikabli cilvēki, taču tas neatbilst patiesībai. Viņiem ir tieksme pievērst sev apkārtējo uzmanību, kā arī nogurt no ilgas komunikācijas. Padomus kā veiksmīgi uzsākt un turpināt komunikāciju, vienlaicīgi nezaudējot savu unikalitāti sniedz flirts.lv direktors Andris Ungurs.

“Mūsdienās introversija netaisnīgi tiek uzskatīta par negatīvu rakstura iezīmi. Cilvēks, kurš nelien no ādas ārā, lai visiem iepatiktos, pielāgotos un būtu populārs, tiek uzskatīts par dīvainu. Tas ir nepareizi. Introverti visbiežāk ir oriģināli, radoši, brīvi un tālredzīgi cilvēki. Viņu komunikācija vienkārši nav tāda, kādu mums to diktē mūsdienu sabiedrības normas,” apgalvo iepazīšanās portāla flirts.lv direktors Andris Ungurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Esi godīga

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Necentieties izlikties tāda, kāda tu īstenībā neesi. Ja tu dod priekšroku pavadīt vakarus mājās, lasot grāmatu, nevis trokšņainā ballītē bārā, tad tā arī atzīmē savā anketā. Vēl labāk – izpildi Maiersa – Brigsa personības tipa testu un, aprakstot sevi, norādi rezultātu. Tā tu palīdzi citiem labāk sevi iepazīt, kā arī saprast vai esat viens otram piemēroti.

Nebaidies konkretizēt

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Aprakstot sevi, cilvēki bieži vien izmanto vienas un tās pašas frāzes, jo baidās izskatīties dīvaini. Tā ir vislielākā kļūda – iepazīšanās portālos tev nepieciešams izcelties citu vidū. Uzrakstiet par to, ko tev patīk darīt, kas tevi interesē. Nekautrējieties padalīties ar to, ka esi 10 reizes noskatījusies “Zvaigžņu karus“, esi izlasījusi visas Džona Ērvinga grāmatas, vai, aizverot acis, vari pagatavot pīli sarežģītā mērcē. Ja kādu tas atgrūdīs – nepārdzīvo – jūs vienkārši neesat viens otram piemēroti, tev ir jāturpina meklēšana. Tavs mērķis taču ir satikt cilvēku, kas tevi mīlēs tieši tādu, kāda tu esi.

Meklē introversijas pazīme

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Visspēcīgās attiecības rodas pāriem ar kopīgiem vaļaspriekiem, līdzīgām rakstura iezīmēm vai vērtībām. Iespējams, introversija arī būs tā rakstura iezīme, kas satuvinās tevi un tavu otro pusīti? Spriežot tikai pēc anketas un fotogrāfijām, ir grūti saprast vai cilvēks ir introverts, tomēr pastāv daži noteikšanas veidi. Savās anketās introverti cilvēki daudz neraksta, cenšas pārāk neizcelties, viņu fotogrāfijas nesniedz daudz informācijas par viņu vaļaspriekiem un ārējo izskatu.

Meklē komunikācijas veidu

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Arī komunicējot ar introvertiem paturi prātā, ka mēs visi esam dažādi. Vieniem nepieciešams vairāk komunikācijas, citiem tās vajag pavisam nedaudz. Komunicējot, pievērs uzmanību vai tev ir pieņemams tāds komunikācijas veids un intensitāte. Izvēlies partneri, ar kuru tev būs patīkami komunicēt.

Izej no komforta zonas

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Iesākumā introvertiem var būt bail reģistrēties iepazīšanās portālā, vai uzrakstīt pirmo vēstuli, taču drīzumā visas bailes izzūd. Labāk koncentrējies uz pozitīvām lietām – tu vari pievērsties savas otrās pusītes meklējumiem, atrodoties mājās, sēžot uz dīvānā, siltumā un komfortā.

Princips “žoga otrā pusē”

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Iepazīšanās portālā tu iepazīsies ar lielu cilvēku skaitu, un viņi visi būs dažādi. Veiksmīga randiņa noslēpums ir – abām pusēm ir jājūtas komfortabli un omulīgi. Visizplatītākā introvertu kļūda – viņi pārāk iegrimst savās jūtās un nepamana, ka viņu partneris jūtas neērti. Centies, lai otrs cilvēks ar tevi justos komfortabli, tad arī tu jutīsieties labi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl