Kļūdas, kuras nedrīkst pieļaut pirms seksa

Komentāri
Kļūdas, kuras nedrīkst pieļaut pirms seksa
Foto: Flickr.com

Klāt ir ilgi gaidītā nedēļas nogale, kad jūs satiksieties, kopīgi izklaidēsieties, bet pēc tam abi dosieties pie viena no jums uz mājām un TAS beidzot notiks. Protams, ka tu jau iepriekš rūpīgi gatavojies, lai viss noritētu pēc iespējas skaistāk un labāk, tomēr nevilšus vari pieļaut kļūdas, kuras vēlāk var pamatīgi pabojāt mīlas priekus.

Doties uz tualeti

Foto; Flickr.com

Foto; Flickr.com

Pārtraukt priekšspēli un palūgt partnerim, lai viņš pagaida, kamēr tu aizskriesi uz tualeti? Labāk nē…Viņš, maigi sakot, to nenovērtēs, un garastāvoklis būs izbojāts. Tādēļ vienmēr atceries, ka pirms dodies uz guļamistabu, noteikti iegriezies vannas istabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skopoties ar lubrikantiem

Jā, pēc tam nevarēs laiski atlaisties palagos, būs jāiet uz vannas istabu mazgāties. Tomēr ja tavam partnerim ir liels loceklis, vai arī jūs esat iecienījuši anālo seksu, tad šis palīglīdzeklis vienkārši ir nepieciešams. Izvēlies vajadzīgo lubrikantu ļoti rūpīgi. Vislabāk nopērc vairākus dažādiem dzīves gadījumiem. Un, ja nu noder…

Iedzert par daudz alkohola

 

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Alkohols, protams, palīdz atslābināties, taču pāršaut pār strīpu nav vēlams. Ja būsi par daudz iereibusi, gandrīz garantēts, ka sekss tev nesagādās tiek daudz bauda, kā cerēts, turklāt par orgasmu vispār vari aizmirst. Kā arī – nebūs nekāds brīnums, ka tev gribēsies tikai un vienīgi gulēt nevis nodoties mīlas priekiem.

Ēst smagu barību

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Kārtīgi pieēsties pirms seksa gandrīz vienmēr nozīmē, ka pabojāsi nepieciešamo noskaņojumu un kļūsi miegaina. Skaidrojums vienkāršs – ja esi uzņēmusi par daudz ogļhidrātus, tad organisms visus spēkus patērē vielmaiņas procesam. Runa nav šoreiz par spontānu seksu, bet gan par plānotu romantisku vakaru ar vakariņām sveču gaismā. Nepārspīlē ar ēdieu izvēli!

Koncentrēties uz savu izskatu

Tu esi skaista, pievilcīga un – viss!!! Par pārējo aizmirsti. Neod, Dievs, atcerēsies par pumpu, kas uz pieres parādījās tieši šorīt un nevarēji no tās tikt vaļā. Arī matiņš, kas aizmirsies koriģējot uzacis, nedrīkst tev šajā mirklī par sevi atgādināt. Ja jau vīrietis ir tevi iekārojis, tas nozīmē, ka ar tevi viss ir vislabākajā kārtībā.

Aizmirst par kontracepciju

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Daudziem nepatīk prezervatīvi. Taču, šie aksesuāri ir vienkārši nepieciešami gan, lai izsargātos no nevēlamas grūtniecības, gan, lai nesaķertu kādu infekciju. Īpaši, ja partneri esi satikusi nesen, vai tikai pirms pāris stundām…Tāpēc, lai kurp tu dotos, glabā kādu savā somiņā ” katram gadījumam”.

Foto

 

 

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl