4 komentāri
Kļūdas, kas var nodot tevi skūpsta laikā un pateikt, ka esi amatiere!

Ak, sievietes. Kura gan no mums nevēlas piedzīvot tādu skūpstu, ko redzam romantiskajās sieviešu filmās. Lūkošanās acīs, spēles ar rokām un beidzot, ilgi gaidītais puiša manevrs, kas noved pie gaidītā skūpsta.  

Romantiskās sieviešu filmas Piezīmju grāmatiņa vai Romeo un Džuljeta ir tie kinodarbi, kur kaisle un skūpsti ir tik pārliecinoši, ka varētu padomāt, ka aktieri ir iemīlējušies līdz ausīm. Lai tavs pirmais randiņš, pirmais skūpsts būtu tikpat pievilcīgs un kaislīgs, tev atliek vien iegaumēt dažas kļūdas, kas skūpsta laikā pret tevi var nospēlēt ļauno noti un pateikt, ka esi tikai skūpstu amatiere. No kādām kļūdām izvairīties skūpsta laikā, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl