Klausi savai intuīcijai! Situācijas, kurās tā nemelo

Komentāri
Klausi savai intuīcijai! Situācijas, kurās tā nemelo

Mēs bieži mēdzam uzklausīt savas mammas, draudzenes, darba kolēģus, bet savai intuīcijai baidāmies uzticēties. Jāatzīst, ka lielākās kļūdas un pārdzīvojumus piedzīvojam tieši tad, kad savai intuīcijai nepaklausām. Skaties.lv piedāvā situācijas, kurās intuīcija ir nekļūdīga. Izmanto to!

Dzīvo šodienai

Pagātne jau ir pagātnē un nākotne vēl tikai būs. Negremdējies pagātnes atmiņās, tādā veidā pazaudēsi šodienu, lielāko dāvanu. Mūsdienās ir absolūti normāli domāt un uztraukties par rītdienu, bet atslēga uz iekšēju mieru un laimes sajūtu ir ieklausīties savā iekšējā balsī – tā pateiks daudz ko priekšā un viena no lietām ir nepārdzīvot par to, kas bijis, nedomāt par to, kas būs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiec vaļā no aizvainojuma

Cik gan daudz laika tiek izšķērdēts tikai tā iemesla dēļ, ka uz kādu dusmojamies vai turam ļaunu prātu? Aizvainojums sabojā attiecības, produktivitāti, prieku un pašpārliecinātību par sevi. Tiec vaļā no jebkāda veida negatīvām domām!

Seko sapņiem

Ja sāc domāt par darba maiņu, jaunu hobiju vai jebko, ko saka tava iekšējā balss – ļaujies tam! Tas ir signāls uz pārmaiņām un, kā zināms, pārmaiņas vienmēr ir uz labu. Seko saviem sapņiem, piepildi tos!

Esi uzmanīga

Ir situācijas, kad jūtam, ka kaut kas noies greizi, vai arī, nav pareizi darīt to un to.. Vienmēr šādās situācijās apsver domu palikt mājās vai kaut ko atcelt. Padomā divreiz pirms dari kaut ko par ko Tava iekšējā balss nav pārliecināta. Mēs nevaram vienmēr izvairīties no briesmām, tomēr ir situācijas, kurās intuīcijai ir taisnība.

Palaid vaļā

Attiecības, kurās nejūtamies laimīgas ne pie kā laba nenoved. Bieži vien, baidoties no sekām, mēs izvēlamies turpināt ciest un būt nelaimīgas. Brīdī, kad sajūti signālu, ka neesi vietā, kur vēlies būt, pārtrauc attiecības. Tu esi pelnījusi daudz vairāk!

Esi godīga

Cilvēki melo un cilvēki turpinās melot, to uzskatot par pareizu konkrētās situācijās, tomēr ja iekšējā balss saka, ka labāk ir izstāstīt taisnību, nekā pinķerēties melos, dari to! Vieglāk ir samelot, nekā pateikt patiesību.

Turpini strādāt ar sevi, ieklausies savā sirdsbalsī un ļaujies savai intuīcijai. Ne jau tāpat vien mūsos pamostas iekšējā balss stresa situācijās vai brīžos, kad jūtam, ka nav labi. Lieliskākais sarunu biedrs bieži vien vari būt pats sev!

Lasi vēl