Kipras pludmalē Paula Freimane kopā ar mīļoto izrāda savus trenētos augumus

2 komentāri
Kipras pludmalē Paula Freimane kopā ar mīļoto izrāda savus trenētos augumus
INSTAGRAM

Viens no Latvijas skaistākajiem, saskanīgākajiem fitnesa pāriem Paula Freimane un Pēteris Rumpis devušies kopīgās brīvdienās uz Kipru. Skaistuļi labprāt laiskojas pludmalē!

Bildes no ceļojuma pāris publisko sociālajos tīklos, izrādot savus trenētos, nosauļotos augumus.

Mīlnieki labprāt laiskojas pludmalē, dodas peldēties un bauda mierīgu atpūtu.

Vai mēnešreižu laikā sportot, ko darīt ar pirmsmenstruālā sindroma radīto vēlmi ēst? Atbild fitnesa trenere Paula Freimane

Neskatoties uz brīvdienām Paula un Pēteris apmeklē arī sporta zāli un neaizmirst par veselīgu ēšanu, brīvdienas nav iemesls, lai aizmirstu savus paradumus.

Ceļojumam uz Kipru fitnesa skaistuļi izvēlējušies sarkanas krāsas sauļošanās tērpus. Paula priekšroku dod miniatūram bikini, toties Pēteris izvēlējās bokseršortu formas peldbikses.

Fitnesa skaistulīte Paula Freimane publisko veselīgas, ātri pagatavojamas picas recepti

Pāra fotogrāfijas no pludmales ir lieliska motivācija ikvienam no mums pievērsties sportam, veselīgam uzturam, lai ar lepnumu, spētu doties uz pludmali.

Vienā no saviem pēdējiem sociālo tīklu ierakstiem Paula raksta, ka jau sen zināms, ka var aptaukoties, gan ēdot veselīgi, gan ēdot burgerus. Viss ir ļoti vienkārši, ja vēlies nomest svaru, esi kaloriju deficītā, ja vēlies pieņemties svarā esi kaloriju proficītā.