Komentāri

Par vienu no apspriestākajiem tematiem sociālajos tīklos kļuvis kāds trušu dzimtas dzīvnieks, kurš pieder vienai no visapdraudētākajām dzīvnieku sugām pasaulē.

Tā atklājējs ir 60 gadus vecais pensionārs Lī Veidons, kurš pēdējos 30 gadus ir pavadījis, aizsargājot un vācot materiālus par izmirstošo Ili Pika – trusim līdzīgo dzīvnieciņu, kas dzīvo Ķīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo reizi Lī neparasto zvēriņu pamanīja 1983. gadā. Viņš esot pastaigājies pa kalniem un neesot plānojis atklāt jaunu dzīvnieku sugu. Tolaik viņš strādājis pie slimību apkarošanas.

Ir aplēsts, ka šobrīd Ili Pika dzīvnieciņu ir ne vairāk kā tūkstotis. Nosaukums Ili Pika dzīvnieciņam piešķirts par godu vietai, kur tas tika atklāts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl