Kima Kardašjana pēc kailfoto skandāla publicē sava dēla jaunāko foto

Komentāri
Kima Kardašjana pēc kailfoto skandāla publicē sava dēla jaunāko foto

Slavenā Kima Kardašjana šoreiz sabiedrību pārsteidz nevis ar jaunāko kailfoto, bet gan ar bildi, kurā otro reizi varam lūkoties Kimas jaunākajā atvasē.

Holivudas zvaigzne neliekas ne zinis par zinātkārajiem komentāriem zem savas kailfoto bildes. Šoreiz Kima ir izvēlējusies padalīties ar bildi, kurā ir redzams viņas dēls Seints Vests. Šī ir tikai otrā reize, kad Kima plašākai sabiedrībai izrāda sava jaunākā bērna fotogrāfiju. Kima publicēja foto savā Instagram kontā, un bildei jau ir vairāk kā viens miljons like. Realitātes šovu zvaigznes dēlēns Seints bildē ir redzams ziņkārības ieinteresēts. Apskati jaunāko foto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

You’re the sun in my morning babe

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Foto: Kimas Kardašjanas ”selfiji”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl