Komentāri

TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un televīzijas operators Jānis Šēnbergs savām kāzām galvenokārt visu sarūpējuši paši. Tiesa, visspraigākajā laika posmā – mēnesi pirms kāzām, topošais vīrs pametis savu izredzēto ”kaujas laukā” vienu un devies uz ārzemēm.

Ketija ar Jāni apprecējās 2012. gada 17. augustā, taču svinībām jau sākuši gatavoties janvārī. Lai kāzas būtu izdevušās, ļoti daudz darījuši paši, bet beigās mazliet “nomocījuši” arī vedējus. Ielūgumu rakstīšana, dekoru gatavošana – viss bijis uz pašu pleciem. Taču kāzu gatavošanās procesā korekcijas ieviesis Jāņa darbs, jo viņš devies filmēt Londonas Olimpiskās spēles. Pārradies mājās tikai trīs dienas pirms lielā notikuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsi dzied viesi

Visi pēdējie kāzu plānošanas pasākumi norisinājušies “skaipā”. Arī kāzu valsi apguvuši katrs savā pasaules malā. Jānis nelielajā viesnīcas numuriņā centies izdejot valša soļus. Jaunā ģimene smej, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek – svinībās pirms kāzu valša dators “uzkāries”un iecerētās mūzikas vietā kāzu viesi dziedājuši pavadījumu pirmajai ģimenes dejai. Vienīgā dziesma, par ko visi spējuši vienoties, esot bijusi – Mazā bilžu rāmītī.

Pārsteigums

Vedēji Ketijai un Jānim bija sagatavojuši īpašu pārsteigumu. Aizsējuši  jaunlaulātajiem acis, aizveduši uz lidlauku un iesēdinājuši lidmašīnā. Acu apsēji noņemti tikai pēc tam, kad lidmašīna pacēlusies gaisā.

Kurpnieks bez kurpēm

Šēnbergi savas kāzas sauc par “hipsterīgi – hipijiskām”. Kā kāzu auto sākumā meklējušu veco “Čaiku”, bet nav izdevies atrast. Tad nejauši ieraudzījuši rozā busiņu un sapratuši – tas ir Šēnbergu kāzu auto. Visām līgavām Ketija iesaka kleitu noteikti šūt, jo tad ir iespēja baudīt šo skaisto procesu. Atceroties savas kāzas, Ketija un Jānis saka, ka nebūtu mainījuši neko. Tā bija viņu diena, un tādai tai bija jābūt!

Visemocionālākais brīdis kāzās abiem bijis, kad katrs runājuši savu sagatavoto zvērestu. Zvērests nodots jaunajam pārim īpašā vietā – uz Andrejsalas mola. Šēnbergu kāzās apzināti piepildīts sakāmvārds par kurpnieku bez kurpēm. Operatoram nebija kāzu operatora.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl