Komentāri
Ķermeņa pinnes var piemeklēt ikvienu. Uzzini, kā ar tām cīnīties!
Foto: SCANPIX ()

Lēnām tuvojas siltā sezona, kad kleitu un piedurkņu garums strauji saruks. Bet tevi bažīgu dara pinnes uz tava ķermeņa? Uzzini, kā ar tām cīnīties, un sagaidi silto sezonu ar prieku!

Ķermeņa pinnes var piemeklēt ikvienu. No 11 līdz 30 gadiem, ķermeņa pinnes ir piedzīvojusi gandrīz katra, dažreiz tās mēdz parādīties arī vecumā pēc 40. Tās visbiežāk uzmetas muguras, plecu un krūšu rajonā.

Dermatologi uzskata, ka cēloņi pinnēm var būt dažādi. Tas var būt saistīts ar pārmērīgu svīšanu, apģērba radīto berzi vai kairinājumu no produktiem, ko ikdienā lieto.

Mēs, Skaties.lv, esam tev sagatavojuši ieteikumus, kā cīnīties ar ķermeņa pinnēm. Vairs nekādu raižu par siltās sezonas tuvošanos!

Saki “nē” iespīlētam apģērbam

Atsakies no iespīlēta apģērba, un tavs ķermenis atkal varēs brīvi elpot. Tu neticēsi, bet, izvēloties brīvi krītošu apģērbu, pinnes izzudīs pāris nedēļu laikā.

Dzer Omega 3 vitamīnus

Šie vitamīni ir īsts brīnumlīdzeklis. Tos lietojot, tu ātri vien aizmirsīsi par ķermeņa pinnēm.

Lieto ķermeņa skrubi

Ķermeņa āda ir daudz izturīgāka par sejas ādu, tāpēc neuztraucies par skrubi – to tiešām drīkst lietot. Un atceries, attīrītai ādai daudz vieglāk ir elpot, kas ir ļoti svarīgi, ja gribi cīnīties ar ķermeņa pinnēm.

Izvairies no karstas dušas

Karsts ūdens var sausināt ādu, tāpēc tas tikai veicinās piņņu veidošanos. It īpaši uz muguras un krūtīm. Lai no tā izvairītos, mazgājies mazliet vēsākā ūdenī un katru reizi pēc dušas lieto ķermeņa mitrinošo pieniņu.

Ēd veselīgi

Tas, ko tu ēd, atspoguļojas tavā ķermenī, tāpēc veselīgs uzturs ir pirmā palīdzība ķermenim. Lai cīnītos ar pinnēm, uzturā samazini tādus produktus kā taukus, cukuru un pienu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl