Keitlina Dženere. Transpersonas iedvesmojošie citāti

Komentāri
Keitlina Dženere. Transpersonas iedvesmojošie citāti

Pirms kāda laika pasauli pāršalca ziņa, ka Brūss Dženers, kas zināms kā šova Keeping Up with the Kardashians varoņu Kailijas un Kendalas tēvs, kā arī Kimas, Hlojas, Kortnijas un Roba patēvs ir nolēmis kļūt par sievieti.

Brūss Dženers, nu jau Keitlina ir iedvesmas avots ikvienam. Viņas publiskā runa sasniedza daudzu cilvēku ausis. Šie ir citāti, kuri liks aizdomāties ikvienam.

Visā valstī (Amerikā), visā pasaulē šajā brīdī ir kāds jaunietis, kurš sastopas ar terminu “transpersona”. Viņi saprot, ka ir citādāki un viņi cenšas saprast, kā ar sevi tikt galā, pa virsu visām problēmām, kas viņiem kā tīņiem jau tā ir. Viņus apceļ, viņus piekauj, viņi tiek noslepkavoti, un viņi noslepkavo paši sevi.

Skaitļi ir neiedomājami augsti un šie jaunieši saskaras ar realitāti, ar to, kā ir būt transpersonai. Katru reizi, kad izdzirdu par kādu pašnāvību, es domāju, kā citādāk parādīt šo problēmu un, ko es varu mainīt, lai turpmāk tas nenotiktu.

Mēs nekad nevaram zināt, kad var būt par vēlu. Es zinu, ka man ir uzticēts atbildīgs uzdevums. Es iešu tālāk. Es gribu izstāstīt savu stāstu, jo man ir balss. Es gribu vēlreiz atgādināt visiem, ka jāpieņem cilvēki tādi, kādi viņi ir, pat ja viņi ir atšķirīgi.

Transpersonas ir pelnījušas apkārtējo cilvēku cieņu, jo šis ir grūtākais, kam esmu gājusi cauri. Būt pasaules labākajam atlētam nebija tik grūti, cik grūts ir šis process.

Vislielākais paldies jāsaka manai ģimenei. Es nekad nevienu neesmu vēlējusies sāpināt. Jo īpaši manu ģimeni un bērnus. Es vienmēr esmu gribējusi, lai mani bērni lepojas ar savu tēti.

Foto: Keitlina Dženere

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl