Keitija Perija H&M Ziemassvētku kampaņas seja

2 komentāri

Šogad par jauno H&M Ziemassvētku kampaņas seju ir izvēlēta slavenā amerikāņu dziedātāja Keitija Perija. Dejojoši rūķi un dziedātājas jaunākā Ziemassvētku dziesma sniedz nelielu ieskatu H&M radītajā apģērbu kolekcijā.

Kampaņas videoklipā Keitija Perija ir ģērbusies jaunās kolekcijas apģērbā, izvēloties apvienojumu starp “glamūrīgu” un jautru stilu, piemēram, fejas kostīms, silts, balts vilnas džemperītis apvienots ar melnām mākslīgās ādas biksēm. Nenoliedzami Ziemassvētkiem atbilstīgākais tērps, ir melnie svārki ar baltu, dāvanai līdzīgu T kreklu. Jaunā H&M Ziemassvētku apģērbu kolekcija ir spilgta un maģiska, atbilstoša svētku gaisotnei.
Keitija Perija ir no tām slavenībām, kura noteikti iederas jaunajā kampaņā. Slavenā dziedātāja ir pazīstama ar savu ekstravaganto stila izjūtu un nebeidz pārsteigt savus fanus, ar ko jaunu un nebijušu.

VIDEO: Keitija Perija H&M jaunās Ziemassvētku kampaņas seja

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl