Komentāri
Keitas Midltones un prinča Viljama mīļvārdiņi pierāda, ka viņi vēl joprojām ir karaliski iemīlējušies!

Keita Midltone un princis Viljams ir pazīstami kā hercogs un hercogiene. Gan Keita, gan Viljams ir pierādījuši, ka viņu attiecības ir tikpat ikdienišķas kā “parasto’’ cilvēku attiecības, jo ikdienā viņi viens otru izvēlas uzrunāt sirsnīgās pārīšu frāzēs.

Lai arī mēs varētu domāt, ka pāris ir ļoti formāls savās attiecībās, tā tomēr nav. 2006. gadā, kad tika uzlauzts prinča Viljama mobilais telefons, tajā bija redzams, ka viņš savu mīļoto Keitu Midltoni sauc pavisam citos vārdos. Izrādās, princis, rakstot īsziņas, Keitu dēvēja par mazulīti/dārgumiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet 10 gadus vēlāk, kad pāris kopīgi apmeklēja Čelsijas puķu šovu, bija dzirdams, kā Kembridžas hercogiene Keita Midltone princi Viljamu nosauca par mīļais.

Tā vien izskatās, ka abi karaļnama pārstāvji ir tikpat atvērti un brīvi savās attiecībās kā mēs!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl