Keita Midltone atklāj satriecošas ziņas!

3 komentāri
Keita Midltone atklāj satriecošas ziņas!

Pirmdienas vakarā Kembridžas hercogiene Keita Midltone ārvalstu presei atklāja, ka viņas jaunākajai atvasei princesei Šarlotei ir tāda pati aizraušanās kā pašai Anglijas karalienei Elizabetei II.

Proti, mazā princese ir iemīlējusi jāšanu ar zirgu, tāpat kā to mīl viņas vecvecmāmiņa Anglijas karaliene Elizabete II. Nesen vēstījām un publicējām bildi, kurā bija redzams, kā 90 gadus vecā karaliene jāja ar zirgu gar Temzas upi. Šoreiz Kembridžas hercogiene dalās informācijā un atzīst, ka jāšanu ir iecienījusi arī viņas mazā meitiņa.

Karalienei Elizabetei II ir plaša sirds, un visas zinām, ka karaliene ļoti mīl dzīvniekus, īpaši suņus, to pašu varam teikt arī par jaunāko princesi Šarloti, kura dažu mēnešu vecumā bija nofotografēta, dauzoties ar sunīti Lupo. Nenoliedzama ir arī abu dāmu savstarpējā līdzība, jo mazā princese Šarlote ir ļoti līdzīga savai vecvecmāmiņai.

Foto

TOP komentāri

  • Lelde
  • Lieliski
  • Ola
    0 0 0

    Ola

    Loti jauka ,mila un skaista gimenite. Man vienmeer uzlabojas garsatavoklis kad ir kadi jaunumi ko uzzinaat no viniem. Velu viniem tikai to labako veiksmi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl