Komentāri
Keita Midltone atklāj noslēpumu, kā ātri atgūt lielisku izskatu pēc dzemdībām

Kembridžas hercogiene Keita Midltone nekad nav sūdzējusies par lieko svaru – viņa izskatījās lieliski jau kopš pirmās reizes, kad parādījās publiski kopā ar mīļoto, princi Viljamu. Tomēr, kā ikvienai sievietei, arī hercogienei pēc dzemdībām ir kāds liekais kilograms… Kā Keitai tik ātri izdevies atgūt pirmsgrūtniecības izskatu?

Keita Midltone uz jautājumu, kā viņa tik ātri spējusi notievēt pēc divu bērnu piedzimšanas, atbildējusi, ka viņa vienkārši nepārtraukti skrien pakaļ saviem bērniem. Gluži kā ikviena mīloša mamma!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēs visas varam apbrīnot Keitas Midltones vienkāršību un allaž jauko publisko parādīšanos.

Kāds ir tavs notievēšanas noslēpums?

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl