Komentāri
Kāzu tērpu dizainere: latvietēm nepiestāv koši baltā krāsa
FOTO: www.ingridabridal.lv

Tu jau kopš bērnības esi izsapņojusi, kāda izskatīsies tava līgavas kleita. Kad dzīves visskaistākā diena tuvojas, vēlies savu sapni īstenot. Tu esi laimīga, ja tavs sapnis var saskanēt ar realitāti. Nereti gadās, ka nākamajai līgavai viņas izsapņotais tērps nemaz nepiestāv, taču – lai tur vai kas, grib vilkt mugurā tieši tādu. Vai ar mūsu latviešu līgaviņām tiešām ir tik traki, stāsta kāzu salona ”Ingrida Bridal” galvenā dizainere Ingrīda Vaivade.

Līgavas kleitas modelis

FOTO: www.ingridabridal.lv

FOTO: www.ingridabridal.lv

Kāzu salonā jūlija sākumā šuj kleitas, kurās līgaviņas tērpsies augusta otrajā pusē. Salona galvenā dizainere Ingrīda Vaivade parasti klientei nejautā: “Ko jūs vēlaties,” bet gan: “Kas jums piestāvētu?” Tādā veidā jau uzreiz neļaujot jaunajai meitenei ”iebraukt auzās”. Tomēr Ingrīda atzīst, ka latviešu līgaviņas pašas jau ir mazas dizaineres un ar gaumi lielos vilcienos mums viss ir kārtībā. Ja ārzemēs meitenes tikai atvērtu muti klausās, ko viņām stāsta un iesaka modes dizainers, tad Latvijas līgavām ir savs viedoklis. Turklāt 90% gadījumu tas atbilst tam, kas līgaviņai piestāv. Protams, gadās arī kļūdaini priekšstati, bet salona speciālisti to cenšas novērst.
Visbiežākā kļūda un līgavu “klupšanas akmens” ir “nāriņas tipa” kleita (attēlā). Nākamā līgaviņa šo modeli ir redzējusi fotogrāfijās, kādai citai, un vēlas arī sev tieši tādu. “Nāriņas” tipa kleitas nepiestāv daudzām līgavām. Ir jābūt ļoti labam augumam, lai šī kleita izskatītos perfekti. Ja meitene tomēr ”piecērt kāju” un saka, ka grib nāriņas kleitu, mēs ļaujam tādu uzvilkt. Parasti viņa pati redz un saprot, ka tiešām tā nav “viņas” kleita. Gadās, ka mūs neklausa, bet tas ir ļoti, ļoti reti.

Aplūko galeriju! Varbūt atrodi savu visskaistāko sapņu kleitu!

Līgavas kleitas krāsa

 

FOTO: www.ingridabridal.lv

FOTO: www.ingridabridal.lv

Mūsu latviešu mentalitātei vairāk piestāv ”šampanieša” tonis nevis spilgti baltais. Reti kurai latviešu līgavai labāk izskatās sniegbalts. Gadās, ka līgaviņai topošais vīrs ir noteicis, ka kāzu kleita drīkst būt tikai un vienīgi balta. Turklāt pati meitene arī redz, ka viņai piestāv labāk cits tonis. Tad gan – lai arī ar ”sakostiem zobiem”, bet šujam koši baltu. Šogad līgavu kleitas klientes ļoti bieži izvēlas šūt krāsainos toņos. Pasteļtoņos, ”kapučīno” krāsā. Vispopulārākais – maigi perlamutra rozā.

Priecājies un rodi iedvesmu savai skaistākajai kleitai!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl