Kāzu pakalpojumu izstāde tavām sapņu kāzām

Komentāri

Jau trešo gadu norisināsies kāzu pakalpojumu izstāde MĪLESTĪBA. Kvalitatīvi, uzticami un interesanti kāzu pakalpojumi būs noderīgi tiem, kuri paši plāno savas kāzas, vai to palīdz draugiem.

Apmeklētājus priecēs dažādi pārsteigumi, noderīgas loterijas un izstādes dalībnieku īpašie piedāvājumi. Piemēram, kāzu tortes degustācija un jautrās momenta fotogrāfijas, kuras uzreiz saņemsit izdrukātas. Būs iespēja pielaikot laulību gredzenu modeļus no vairākām kolekcijām un pieteikties uz bezmaksas tikšanos ar pieredzējušiem kāzu organizētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izstādē iepazīsiet kāzu pakalpojumu sniedzējus ar labām atsauksmēm, kuri pārstāv tādas nozares kā netradicionālu laulību ceremoniju un svinību vietas, vakara vadītājus, fotogrāfus, uzvalkus, aksesuārus un citas kāzām svarīgas pozīcijas, īpaši aktualizējot pieturvietas, kuras vērts ieplānot starp ceremoniju un svinībām. Pieejamas būs konsultācijas kāzu ceļojumiem un iespējām kāzas svinēt saules piepildītajās zemēs.

Informācija un piedāvājumi būs interesanti gan tiem, kuri paši plāno savas kāzas, gan viņu vedējiem, draugiem un radiem. Viesmīlīgiem un svētkus mīlošiem cilvēkiem šī ir lieliska iespēja smelties idejas savai dzimšanas dienas ballei, kāzu jubilejas svinībām vai romantiskam pārsteigumam tuvam cilvēkam.

Izstādes ietvaros noritēs divas lekcijas, kurās vārēs rast atbildes, kā plānot un izstrādāt kāzu budžetu, kā izvēlēties un analizēt kāzu pakalpojumu piedāvājumus un kā plānot kāzu dienas gaitu. Uz šiem un citiem jautājumiem, ar kuriem svinību sagatavošanas procesā saskaras pāri, lekcijās atbildes sniegs Dace Miezīte, kura jau 12 gadus vada Kāzu aģentūru.

Šogad kāzu pakalpojumu izstāde notiks svētdien, 11. oktobrī, Dizaina fabrikā.

Foto: ieskats iepriekšējo gadu kāzu izstādē

Video:

Lasi vēl