Kāzu fotogrāfe: Reizēm vedēji aizmirst par fotosesiju

Komentāri

2. Par daudz dekorāciju

2/4

Skaties.lv/Sievietei uzrunāja kāzu rīkotāju vidū labi zināmus fotogrāfus Artūru Romanovski, Rolfu Vendiņu un Ilzi Osi. Lūk, viņu skatījums.

Svētki sev

FOTO: Ilze Ose (www.ilzeose.lv)

FOTO: Ilze Ose (www.ilzeose.lv)

Fotogrāfi Ilzi Osi pēdējā laikā patīkami pārsteidz tas, ka līgava ar līgavaini kāzas sarīko kā svētkus sev. Bieži vien kāzās piedalās jaunais pāris, vedēji un tikai daži vistuvākie cilvēki. Līgava un līgavainis nav centušies, lai būtu interesanti lielam pulkam viesu, bet gan pašiem. Tiesa, visvairāk šādas kāzas rīko tie pāri, kuri kopā jau nodzīvojuši ilgāk nekā piecus gadus. Ja ”cerēšanās” laiks ir bijis īsāks, tad kāzu svinības ir plašākas. Kā fotogrāfe, Ilze dažkārt ir nedaudz pikta uz kāzu organizētājiem. Jaunā pāra aktivitātes ir saplānotas tik daudz viena pēc otras, ka neatliek laika fotosesijai, kurā līgavu ar līgavaini iemūžināt divatā, prom no viesiem. Pat ja abi laimīgie kopā ir jau sen, emocijas, kādas virmo kāzu dienā, ir īpašas. Tādēļ Ilze šādos gadījumos rīkojas strikti – viesiem lūdz pagaidīt, un pati aizved jaunlaulātos nedaudz maliņā, lai varētu iemūžināt emocionālos brīžus.

2. Par daudz dekorāciju

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl