Kāzu fotokonkursa uzvarētāji noskaidroti! Sveicam!

Komentāri
Kāzu fotokonkursa uzvarētāji noskaidroti! Sveicam!

Kāzu fotokonkurss ir veiksmīgi noslēdzies! Februāris līdz ar Valentīna dienu savā ziņā ir mīlestības mēnesis, tāpēc Skaties.lv aicināja iesūtīt kāzu fotogrāfijas līdz 28. februārim. Nu laiks uzzināt uzvarētāju, kas tika noskaidrots, Skaties.lv lasītājiem balsojot par iesūtītajām bildēm.

Jāsaka, ka ar ārkārtīgi pārliecinošu balsu pārsvaru uzvarēja Ingas K. iesūtīta kāzu fotogrāfija no eksotiskās Taizemes. Iespējams, neierastā vide bija viens no aspektiem, kāpēc šī bilde Skaties.lv lasītājiem patika visvairāk. Komentārs pie bildes šāds: “Sapnis, kurš piepildījās! Kopēja dzīves ceļa uzsākšana mums sākās 27.11.2015. Taizemē, Kočangas salā! Svarīgākais, ka ir otrs cilvēks, uz kuru vari paļauties – uzlikt galvu uz pleca un doties ceļā ar aizvērtām acīm!”

Foto: Konkursa foto

Foto: Konkursa foto

Sirsnīgi sveicam Kāzu fotokonkursa uzvarētāju! Balvā konkursa 1. vieta saņem dāvanu karti no salona Skaistuma bārs 60 eiro vērtībā.

Otrajā vietā arī interesanta bilde! Līgava Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) formas tērpā, bet līgavainis Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) formā.

Foto: Konkursa foto

Komentārs pie foto: “Operatīvo dienestu sadarbība arī ģimenē. Saskatījāmies darbā – VUGD palīdzēja NMPD. Iepazīstoties tuvāk, sapratām, ka gribam būt kopā. Kad nonācām līdz kāzām, tad sapratām, ka varam laulāties savu profesiju apģērbā, lai būtu interesantāk: sieva – NMPD, vīrs – VUGD, vedēji – policija. Jautra kompānija:)

Balvā konkursa 2. vieta saņem dāvanu karti no salona Skaistuma bārs 40 eiro vērtībā.

Lasi vēl