Kaunu pie malas! 5 fakti par masturbēšanu

Komentāri
Kaunu pie malas! 5 fakti par masturbēšanu

Masturbēšana jeb sevis apmierināšana. Iespējams, viens no neveiklākajiem sarunas tematiem. Neuztraucies, to dara visi. Pat tavs priekšnieks! Pētījumi liecina, ka to dara ne vien vīrieši, bet arī sievietes, bet kāpēc par to izvairāmies runāt? Lūk, pieci lieliski iemesli, kāpēc nav jākautrējas no sevis apmierināšanas.

Aizkaitinājumam – nē!

Jūties viegli aizkaitināma? Laiks vienatnē ar sevi var palīdzēt. Pētījumi pierāda, ka masturbēšanas laikā endorfīni, serotonīns un citas ķimikālijas nokļūst asinsritē, kas ievērojami samazina bezmiegu, stresu un paaugstinātu asinsspiedienu. Starp citu, masturbācija uzlabos tavu garastāvokli!

Nekādu baciļu

Masturbēšana ir dabīgs veids, kā uzlabot veselību un aizdzīt prom visas baktērijas.

Labāk par vitamīniem

Gluži kā vitamīni, tikai daudz jautrāk  – tiklīdz sasniedz orgasmu, kontrakciju laikā tu stiprina savu iegurni. Un vēl, uzlabojas imūnsistēma.

Pašpārliecināta par sevi

Esi ievērojusi, ka orgasma laikā sajūties īpaši seksīga un pārliecināta par sevi? Tas tāpēc, ka tev uzlabojas pašapziņa, zinot to, cik labi jūtas tavs organisms. Pašapmierināšanos var uzskatīt par sevis mīlēšanu.

Lielāka iespēja sasniegt lielo O ar viņu

Masturbēšanas laikā tu iemācīsies saprast, kas liek tev justies labi un tad, kad liksies gultā ar mīļoto, tu spēsi regulēt viņu, lai sasniegtu to, ko vēlies.

FOTO: ooo! Latviešu slavenības orgasma laikā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl