Kaunu pie malas! 5 fakti par masturbēšanu

Komentāri
Kaunu pie malas! 5 fakti par masturbēšanu

Masturbēšana jeb sevis apmierināšana. Iespējams, viens no neveiklākajiem sarunas tematiem. Neuztraucies, to dara visi. Pat tavs priekšnieks! Pētījumi liecina, ka to dara ne vien vīrieši, bet arī sievietes, bet kāpēc par to izvairāmies runāt? Lūk, pieci lieliski iemesli, kāpēc nav jākautrējas no sevis apmierināšanas.

Aizkaitinājumam – nē!

Jūties viegli aizkaitināma? Laiks vienatnē ar sevi var palīdzēt. Pētījumi pierāda, ka masturbēšanas laikā endorfīni, serotonīns un citas ķimikālijas nokļūst asinsritē, kas ievērojami samazina bezmiegu, stresu un paaugstinātu asinsspiedienu. Starp citu, masturbācija uzlabos tavu garastāvokli!

Nekādu baciļu

Masturbēšana ir dabīgs veids, kā uzlabot veselību un aizdzīt prom visas baktērijas.

Labāk par vitamīniem

Gluži kā vitamīni, tikai daudz jautrāk  – tiklīdz sasniedz orgasmu, kontrakciju laikā tu stiprina savu iegurni. Un vēl, uzlabojas imūnsistēma.

Pašpārliecināta par sevi

Esi ievērojusi, ka orgasma laikā sajūties īpaši seksīga un pārliecināta par sevi? Tas tāpēc, ka tev uzlabojas pašapziņa, zinot to, cik labi jūtas tavs organisms. Pašapmierināšanos var uzskatīt par sevis mīlēšanu.

Lielāka iespēja sasniegt lielo O ar viņu

Masturbēšanas laikā tu iemācīsies saprast, kas liek tev justies labi un tad, kad liksies gultā ar mīļoto, tu spēsi regulēt viņu, lai sasniegtu to, ko vēlies.

FOTO: ooo! Latviešu slavenības orgasma laikā

Lasi vēl