”Katru dienu viena maza vilšanās? Pavisam maziņa.” Linda Mūrniece aicina uzņemties atbildību par savu dzīvi

6 komentāri
”Katru dienu viena maza vilšanās? Pavisam maziņa.” Linda Mūrniece aicina uzņemties atbildību par savu dzīvi
INSTAGRAM

Uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajā tīklā ”Facebook” publisko ne tikai fotogrāfijas no savas privātās dzīves, bet arī pārdomas par cilvēkiem, dzīvi un mīlestību. Šoreiz Linda aizdomājas par cilvēkiem un vilšanos.

”Katru dienu viena maza vilšanās? Pavisam maziņa. Kurpes tomēr neder pat pēc tam, kad kurpnieks pastiepis!” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Linda.

Foto: 50 gadu jubilejā Linda Mūrniece sev uzdāvina ceļojumu un jaunus tetovējumus

Ierakstu uzņēmēja turpina, sakot, ka kāds, kas atnesis rožu klēpi, nometis to pie durvīm, nespējot atzīties!

”Gredzens, ko uzstīvēji pirkstā, tomēr ir par mazu. Pati gan pirki. Savas dzīves stiliste – zināji, ka tieši šo vienīgo gredzenu visā veikalā vajag. Un – ja pat pastiepts neder?” prāto Linda.

Uzrunāti ierakstā tiek arī vīrieši – viņš novēl labu nakti un aiziet gulēt, jo, sasodīts, viņš patiesībā ir vakariņās un ”šarmē” to blondīni.

”Paskaties spogulī un saproti, ka tad, kad veikalā (pērkot cementa maisus) satiki savu mīļāko aktieri (par ko beidzot nolēmi paziņot viņam), ap lūpām ir kafijas biezumi,” tā Linda.

Foto: Linda Mūrniece nosvin 50 gadu jubileju

Tāpat arī svece, ko nopērc pusgadam, deg kaut kā dīvaini – uz iekšu, neizstarojot siltumu!

Vēl dzīves vilšanās vācelītē var pievienot plānoto vakaru tuvākā drauga kompānijā, bet viņam ir tik liela temperatūra, ka tu esi mazsvarīgs.

”Katru dienu viena maza vilšanās. Vai mēs par to raudājām? JĀ! Tieši vienu asaru. Un – tad – ieslēdzām savu mīļāko mūziku, uzvilkām to vakarkleitu, kas bija plānota šovakaram un – izglābām vakaru,” pārdomas turpina Linda.

Cik svarīgi vienmēr ar visu tikt galā pašai? Pārdomās dalās Linda Mūrniece

Uzņēmēja uzskata, ka neviens cits mūsu vakaru neizglābs. Neviens neizglābs arī mūsu dzīvi. Viss, kas jādara – ir jādzīvo!

6 komentāri