Katrai dienai – savs hobijs. Uzzini, kas piestāv tev!

Komentāri
Katrai dienai – savs hobijs. Uzzini, kas piestāv tev!

Kāpēc vieni cilvēki kā hobiju izvēlas planierismu, bet citi adīšanu? Psihologi ap­galvo, ka hobija izvēle atkarīga no per­sonības tipa. Emocionāli cilvēki, kuri tiecas pēc kundzības, izvēlas hobiju, kas saistīts ar aktīvu sabiedrisko dzīvi. Noslēgti un pasīvi cilvēki, kuriem ir tieksme būt vieniem, izvēlas lasīšanu vai iemīļoto pārraižu ska­tīšanos. Nedaudz nervozi un nevaldāmi cilvēki izvēlas aktīvas nodarbes, piemēram, sportu. Cilvēki ar egocentriskām tieksmēm nosliecas uz glezniecību. Pedantisms izraisa vēlmi kolekcionēt. Tie, kuriem patīk pastāvīgi mācīties, nodarbojas ar iz­gud­rošanu un konstruēšanu. Pacietīgi, ar lielu gribasspēku apveltīti cilvēki, savu indi­vi­dualitāti izpauž šūšanā, izšūšanā, kok­grie­šanā.

Pelasgiem — tautai, kas apdzīvoja Senās Grieķijas teritoriju, par to bija savs viedoklis. Pēc viņu uzskatiem, katrai nedēļas dienai atbilst noteikts Saules sistēmas debess ķer­menis, kas nosaka šajā dienā dzimušā cilvēka raksturu un tiek­smes. Šie ap­gal­vojumi, neskatoties uz savu senumu, ir po­pulāri mūsdienu astrologu vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdiena ir Mēness, noslēpumu at­spoguļošana. Šajā dienā dzimušajiem ietei­cams nodarboties ar paranormālo parādību pētīšanu vai dārgumu meklēšanu.

Otrdiena — Marss — kara un vī­riš­ķības planēta. Ja šī ir jūsu diena, no­dar­bojieties ar boksu, karatē vai eks­tre­māliem sporta veidiem.

Trešdiena — Merkurs — kontaktu un savstarpējas sadarbības planēta. Šiem cil­vēkiem piemērota aktīva saskarsme, pie­mēram, var darboties teātra studijā, dzie­dāt korī utt.

Ceturtdienā dzimušie ir uz “tu” ar Jupi­teru, planētu, kas palīdz veiksminiekiem. Šiem cilvēkiem viss nāk viegli: nauda, laime, slava. Viņiem atliek tikai dalīties savos panākumos ar apkārtējiem. Kā hobijs šiem cilvēkiem ir piemērota labdarība.

Piektdienas cilvēkiem palīdz Venēra, mīlestības, harmonijas, radošā gara planēta. Šajā dienā dzimušajiem pats Dievs liek nodarboties ar mūziku, dejām, sacerēšanu.

Sestdienu pārvalda Saturns — kon­ser­vatīvo planēta. Sestdienas cilvēki mīl mieru un vientulību. Viņiem kā hobijs visvairāk būs piemērota kolekcionēšana vai kulinārija.

Svētdienas cilvēkiem palīdz Saule, arī šie cilvēki meklē mieru, kaut gan pēc dabas ir ļoti azartiski. Ieteicams dot priekšroku makšķerēšanai vai medībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl