Kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Svariem

4 komentāri
Kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Svariem

Sveiciens visiem Svariem un tiem, kas tiekas ar Svaru zīmes pārstāvjiem. Jūsu laiks ir no 23. septembra līdz pat 23. oktobrim. Par šo zīmi saka tā – Svari mīl flirtēt, bet, līdzko ir attiecībās ar kādu, tā visa uzmanība tiek veltīta tikai viņai – īstajai un vienīgajai. Iespējams, viena no uzticamākajām zīmēm, neskatoties uz Svaru neizlēmīgo dabu. Kas vēl tev būtu jāzina, ja tiecies ar vīrieti – Svariem?

Svaru zīmes vīrieši dievina atrasties sabiedrībā, iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Viņi ir ļoti pozitīvi un draudzīgi. Tavām draudzenēm viņš patiks vien tāpēc, ka ar Svariem ir viegli komunicēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šai zīmei ir gan iejūtīgā, gan vīrišķā puse, tāpēc viņš var būt gan labs draugs, gan kaislīgs mīļākais vienlaikus.

Svarus, šķiet, ir neiespējami nokaitināt. Viņi ir ļoti līdzsvaroti un uz visu raugās ar vēsu prātu, tomēr Svari vienmēr iestājas par taisnīgumu. Tas ir, iespējams, vienīgais veids, kā nokaitināt šo horoskopa zīmi.

Svari ir ļoti radošas būtnes, tev nekad ar šo vīrieti nebūs garlaicīgi.

Lai vai kā, Svari ir lieliski mīļākie. Ne vien kaislīgi, bet arī romantiski. Katra tikšanās būs elpu aizraujoša, jo Svariem visam jābūt izcilam. Viņš prot apburt ar vienu vienīgu acu skatienu, viņa smarža liks tev pacelties pāris centimetru virs zemes, kā arī katra tikšanās reize būs neaizmirstama. Ja tu Svaru zīmes vīrietim patiešām esi iekritusi sirsniņā, tad vari būt lepna, jo tev blakus ir īsts supervīrietis!

Foto: slavenākie Svaru zīmes pārstāvji

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl