Kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Aunu

Komentāri
Kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Aunu

Tavas simpātijas pret vīrieti – Aunu ir pilnīgi pašsaprotamas. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir izskatīgi un pašpārliecināti, un tas ir tieši tas, kas padara viņus tik iekārojamus. Auni savas dzimšanas dienas atzīmē laikā no 21. marta līdz 20. aprīlim.

Ja meklē piedzīvojumus, kā arī nemirstošu enerģijas lādiņu, tad Auns ir tas, kas tev ir vajadzīgs. Šīs zīmes pārstāvji iet uz visu banku, ja kaut ko ļoti vēlas.

Auns ir pirmā zīme zodiakā, tieši tāpēc visjaunākā. Tādas būs arī jūsu attiecības – impulsīvas, pilnas entuziasma, jautras un fiziskas. Esot jaunākajai horoskopa zīmei, Auni var būt arī savtīgi, ar tieksmi pierādīt savu taisnību, kas attiecībām reti, kad nāk par labu.

Daudzas sievietes iemīlas Aunos no pirmā acu skatiena – viņi allaž vēlas būt uzmanības centrā, ir kompānijas dvēseles. Auniem patīk ceļot un viņi pie sāniem vēlas sievieti, kas ir interesanta un gatava mesties dažādos izaicinājumos. Kā jau uguns zīme, Auni ir ambiciozi, tomēr sievietē meklē “rozīnīti”, ko tādu,  kā nav nevienam citam.

Izvairies no strīdiem ar Aunu, jo šīs zīmes pārstāvji ir ļaunatminīgi. Cik ātri Auni iededzas par kaut ko (tevi), tikpat ātri tie var arī atdzist… Lai vai kā, piedzīvojumi garantēti, tieši tāpat kā izaicinājumi.

Foto: slavenākie Auni

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl