Kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Aunu

Komentāri
Kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Aunu

Tavas simpātijas pret vīrieti – Aunu ir pilnīgi pašsaprotamas. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir izskatīgi un pašpārliecināti, un tas ir tieši tas, kas padara viņus tik iekārojamus. Auni savas dzimšanas dienas atzīmē laikā no 21. marta līdz 20. aprīlim.

Ja meklē piedzīvojumus, kā arī nemirstošu enerģijas lādiņu, tad Auns ir tas, kas tev ir vajadzīgs. Šīs zīmes pārstāvji iet uz visu banku, ja kaut ko ļoti vēlas.

Auns ir pirmā zīme zodiakā, tieši tāpēc visjaunākā. Tādas būs arī jūsu attiecības – impulsīvas, pilnas entuziasma, jautras un fiziskas. Esot jaunākajai horoskopa zīmei, Auni var būt arī savtīgi, ar tieksmi pierādīt savu taisnību, kas attiecībām reti, kad nāk par labu.

Daudzas sievietes iemīlas Aunos no pirmā acu skatiena – viņi allaž vēlas būt uzmanības centrā, ir kompānijas dvēseles. Auniem patīk ceļot un viņi pie sāniem vēlas sievieti, kas ir interesanta un gatava mesties dažādos izaicinājumos. Kā jau uguns zīme, Auni ir ambiciozi, tomēr sievietē meklē “rozīnīti”, ko tādu,  kā nav nevienam citam.

Izvairies no strīdiem ar Aunu, jo šīs zīmes pārstāvji ir ļaunatminīgi. Cik ātri Auni iededzas par kaut ko (tevi), tikpat ātri tie var arī atdzist… Lai vai kā, piedzīvojumi garantēti, tieši tāpat kā izaicinājumi.

Foto: slavenākie Auni

Lasi vēl