Kas tev jāzina par skropstiņu pieaudzēšanu

Komentāri

2. Skropstu pieaudzēšanas process

2/3

Kas tev vislabāk piestāvēs

Vispopulārākais veids ir individuālo skropstu pieaudzēšana, atzīst Līva. To veic ar zīda vai ūdeļu skropstām.

Zīda skropstas ir smalkas, mākslīgas skropstiņas, veidotas no zīda šķiedrām, kas sniegs dabīgu skropstu izskatu.

Ūdeļu skropstas var būt gan dabīgas (veidotas no dzīvnieku spalvām), gan mākslīgas. Dabīgās ir patiešām veidotas no dzīvnieku – ūdeļu spalviņām un ir ļoti vieglas, maigas un smalkas. Tās ir maksimāli pietuvinātas cilvēka dabīgajā skropstām. Cena par šīm skropstām ir būtiski augstāka materiālu dēļ.

Mākslīgas ūdeļu skropstas ir smalkākas, vieglākas un maigākas par zīda skropstām, un tās ir sintētiskas, nav veidotas no dzīvniekiem. Šīs ir visiecienītākais mūsdienu skropstu pieaudzēšanas veids.

Ar skropstu pieaudzēšanu var sasniegt gan ļoti dabīgu, gan vairāk uzkrītošu efektu. Atkarīgs no katra paša vēlmēm, taču vienmēr pirms šīs procedūras noteikti jāieklausās, ko iesaka speciālists, kāda krāsa, garums, izliekums un biezums vislabāk piestāvēs katram individuāli.

Foto:

2. Skropstu pieaudzēšanas process

2/3
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl