2 komentāri
Kas pēc horoskopa ir Donalds Tramps?
Foto: Scanpix

Tas nu ir oficiāli – Donalds Tramps ir jaunais ASV prezidents. Vai viņš varēs sevi pierādīt? Vai Tramps būs spēcīgs līderis? Iespējams, lielu lomu Trampa raksturā spēlē tieši viņa horoskopa zīme. Kas tā ir?

Donalds Tramps ir dzimis 1946. gada 14. jūnijā, kas nozīmē, ka viņš ir Dvīnis.

Dvīņi tiek uzskatīta par vienu no pozitīvākajām un sabiedriskākajām horoskopa zīmēm, bet reizē arī vienu no sarežģītākajām – Dvīnim ir divas dabas, tas nu ir tiesa!

Dvīņi ir pievilcīgi, drosmīgi un radoši cilvēki. Spontanitāte, ļoti iespējams, ir Dvīņu zīmē dzimušo otrs vārds. Šīs zīmes pārstāvjiem patīk apmainīties viedokļiem, pļāpāt par visu un neko.

Dvīņu zīmē dzimušie mēdz neraisīt uzticību, jo viņiem patīk flirtēt. Jā, patīk, ka pievērš uzmanību, bet arī viņi prot pievērst savu uzmanību cilvēkiem, kuri rada simpātijas (ne velti Trampam ir bijušas trīs sievas)…

Tomēr aiz šā skaistā tēla slēpjas arī otra seja, kas ne vienmēr ir pati jaukākā –  Dvīņi ir garastāvokļa cilvēki, tāpēc mēdz būt grūti saprasties ar šīs zīmes pārstāvjiem…

Foto: ASV sagaida vēlēšanu rezultātus

TOP komentāri

  • REX
  • viks
    0 0 0

    viks

    Oi bij man pazīstams viens Dvīnis-viltīgs,glums,nekā radoša..mācēja samuldēt,izlikties ..bet tika puspriekšniekos...krisjatničejet un viss divreiz tikai glamūrā viss ietērpts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl