2 komentāri
Kas notiks, ja nepārsūtīsi ķēdes vēstuli? Patiesība par ”maģiskajām” eņģeļu lūgsnām, kas klejo internetā
f64

“Es palūdzu Eņģelim, lai tevi pieskata, bet viņš atgriezās. Eņģelis nepieskata Eņģeļus. 20 Eņģeļi ir tavā dzīvē. 10 no viņiem guļ, 9 spēlējas, bet viens šobrīd lasa šo ziņu. Lūdzu lasi. Tas nav joks. Eņģeli ievēroja, ka tu cīnies ar kādu sāpi, problēmu. Viņi saka, ka tas jau ir pagātnē! Ja tu tici Eņģeļiem, pārsūti šo ziņojumu. Pamet visu un nosūti.”

Šī ir tikai viena no neskaitāmajām ķēdes vēstulēm, kādas gada izskaņā masveidā sākušas klejot pa “Facebook” , “Draugiem”, ”WhatsApp” un citiem saziņas tīkliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas darbojas pēc viena principa: tā kā decembris, kad cilvēku sirdīs ticība brīnumam un augstākiem spēkiem, galvenajā lomā tiek likti eņģeļi, kuri piepildīs teju visas vēlēšanās tam, kurš šo ķēdes vēstuli iesmērēs vēl kādam skaitam draugu.

“Rīt būs pati labākā diena”, “šonakt visas tavas problēmas tiks atrisinātas”, “kāds, kuru tu mīli, klusi sagādās tev pārsteigumu”, ”tu saņemsi svētību” – šāda veida labumi tie solīti apmaiņā par pāris kliķšķiem, nosūtot ziņojumu tālāk.

Savukārt, ignorējot šo ziņu, iespējams teju pilnībā sabojāt savu dzīvi – nejaukajam skeptiķim tikšot slēgti vārti uz ”eņģeļu valstību”, bet sāpinātais sargeņģelis aizvainojumā novērsīsies.  “Tas nozīmēs, ka es nepiederu pie taviem draugiem” – biedē sūtītājs.

Tauta dalās divās daļās. Vieni šo ķēdes vēstuļu sūtītājus nikni nobloķē, tādā veidā patiešām pazaudējot draugu vai sabojājot sev dienu – kā jau virtuālais”eņģelis” draudēja.

Otra daļa paniski pārsūta šos ziņojumus, pēc tam steidzot meklēt savā ikdienā zīmes, ka virtuālais palīgs tiešām palīdzējis.

Vai internetā atrastās lūgšanas tiešām strādā, vai arī ķēdes vēstuļu parādīšanās “Facebook” slavas spicē īsi pirms Ziemassvētkiem ir pirmssvētku drudzī sakarsušo prātu pastrādāta muļķība?

Skaties.lv uzrunāja eņģeļu terapijas speciālisti Maiju Kadiķi, lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem.

Eksperte uzreiz uzsver – ķēdes vēstules nekādā veidā nav saistītas ar patiesajiem debesu labvēļiem. “Tas nav no gaismas spēkiem! Vēstules, kuras iebiedē, sakot, ka, ja nenosūtīsi, notiks kas slikts, nav saistītas ar eņģeļiem, jo gaismas spēki nebiedē,” uzsver Kadiķe.

Arī tad, ja vēstulē nav izteiktas biedējošās prognozes, kas notiks, ja tu šo garadarbu nepārsūtīsi tālāk, tur diez vai slēpjas kas tiešām labu vēstošs.

“Ja arī tie nav draudi, šīs vēstules neļauj pašam paļauties uz savu sargeņģeļu klātbūtni. Tās rada iluzoru pasauli, kurai nav nekāda seguma. Nekas nemainīsies, ja pārsūtīsi īsziņu,” uzsver eņģeļu terapijas speciāliste.

Tā vietā, lai censtos ”pieburt laimi”, drudžaini pārsūtot nejēdzīgus tekstus, eksperte iesaka satikt eņģeļus, vienkārši pasēžot klusumā un iedziļinoties sevī.

“Šajā laikā, gada izskaņā, eņģeļi nāk uz zemi, tie tiešām ir mums blakus. Vienkārši aizdedziniet sveci, padomājiet par savu dzīves ceļu, par paveikto. Pasakiet paldies eņģeļiem,” iesaka Kadiķe.

Viņa uzsver, ka, ja patiešām gribas gada izskaņā satikties ar eņģeļiem, nedrīkst ieslīgt materiālajā pasaulē.

“Kristus piedzimšana ir iekšēja klusuma laiks. Svarīgi, lai ārējais skaļums nenomāc šo iekšējo klusumu. Tā vietā, lai pārlieku aizrautos ar dāvanām un galda klāšanu, iesaku vienkārši godināt savu iekšējo klusumu. Tad arī izdosies sajust eņģeļa klātbūtni,” iedvesmo eksperte.

Foto

TOP komentāri

  • Rita
  • mazā
    0 0 0

    mazā

    Ļoti skaists raksts,un vēl par eņģeļiem,jo mēs tak paši nonākam savu likteni,ir jau tāds teiciens,ko sevī to arī pļausi. Es nepievelku visu slikto,bet eju pa dzīvi ar prieku,ja tas notika,tad tam tā bija lemts notikt,to izlēmjam mēs paši,un mūsu liktenis,teikšu tā ko viņš jums piedāvā,to arī pieņemiet,ar siltu sirdi,un ar gaišu prātu,kā arī ar tīru dvēseli,jo mēs tak esam cilvēki šajā lielajā pasaulē,no kuras mēs visi tikai mācamies,lai mūsu dzīvē viss būtu labi,un apmierinoši,ar visu labāko jūsu lasītāja.:-) :-) :-)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl