Kas notiek, kad vecāki iedod bērnam videokameru un paslēpjas?

Komentāri

Ne tikai bērniem patīk spēlēt paslēpes, bet to labprāt dara arī bērnu vecāki. Kas notiek, kad vecāki piešķir bērnam kameru?

Kāda ģimene izspēlēja nelielu joku ar savu mazo bērnu. Spēlējot paslēpes, bērnam tika uzlikta kamera, kas filmēja, kā viņš meklē savus vecākus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērnu fantāzijai nav robežas. Video lieliski parāda bērna domas par to, kur vecāki var būt paslēpušies. Guļamistaba, vannas istaba vai varbūt drēbju skapis? Kur vecāki ir paslēpušies?

Video

Ja vēl neesi redzējusi, tad uzzini, kādēļ šis video ir kļuvis par interneta hitu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl