Kas modē šoruden? Samanta Tīna un citas modes dāmas novērtē sezonas aktuālos apavus

1 komentārs
Kas modē šoruden? Samanta Tīna un citas modes dāmas novērtē sezonas aktuālos apavus
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Kādā jaukā ceturtdienas pēcpusdienā teju visas Latvijas modes dāmas pulcējās mākslas galerijā ”Careva”, lai mājīgā un nepiespiestā atmosfērā, baudot gardas kūciņas un liķieri, novērtētu vēsās sezonas apavu tendences. Pasākumā piedalījās arī Skaties.lv.

Dāņu zīmola ”Ecco” jaunās kolekcijas ”Shape” prezentāciju baudīt bija ieradušās populāras dāmas, kuras novērtē stila, labas gaumes un ērtuma kombināciju, ko piedāvā zīmols.

Malkojot liķieri un baudot kūciņas, kas, starp citu, bija pieskaņoti jaunās kolekcijas aktuālajiem toņiem, ar tendencēm iepazinās populārā dziedātāja Samanta Tīna, modes dizainere Dace Bahmane, kulinārijas eksperte Signe Meirāne, influenceres Vika Anisko, Elizabete Gorina un Katerina Malgina, kā arī pašmāju populārāko modes izdevumu autori.

Kā atklāj Bahmane, apavu modē šoruden atgriežas septiņdesmito gadu augstpapēžu apavu nianses: apjomīgs papēdis un baltā krāsa.

Tas, apvienojumā ar nevainojamu komfortu, redzams arī ”Ecco” jaunajā kolekcijā ”Shape”, ko novērtēt un ”apčamdīt” steidza arī modes mīļotājas.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Samanta, viņa ir liela ”Ecco” zīmola cienītāja un ar interesi ieradusies novērtēt jauno piedāvājumu.

Viņa savām ikdienas gaitām jau noskatījusi balto augstpapēžu zābaciņu modeli.

”Balts ar melnu zoli – manuprāt, izskatās ļoti stilīgi. Ja zole būtu balta, nebūtu tas efekts. Ikdienai, ne skatuvei, protams, jo zinu, ka šie zābaciņi ir arī ļoti silti, uz skatuves būtu par karstu,” smejas māksliniece.

”Ecco Shape” apavi ir darināti no dabiska ādas materiāla (gan no īpaši spīdīgas, gan vaskoti raupjas ādas), tajā iestrādāta unikālā Fluidform tehnoloģija, kas nodrošina viegluma sajūta papēdī.

Pateicoties šai tehnoloģijai, šie apavi ideāli piegulst pēdas dabiskajam izliekumam.

Masīvais, taču sievišķīgi elegantais papēdis ļauj šos apavus piemērot dažādiem stiliem – gan lietišķam, gan vakara, gan brīvdienu tēlam.

””Ecco Shape” ir superviegli apavi, kas iezīmē šā brīža aktuālās augstpapēžu modes tendences, vienlaikus saglabājot zīmolam raksturīgo klasiku,” kolekcijas prezentācijā Latvijā apavus novērtēja modes dizainere Dace Bahmane.