Kas kopīgs pases numuram un numeroloģijai? Noskaidro savu koda nozīmi!

Komentāri
Kas kopīgs pases numuram un numeroloģijai? Noskaidro savu koda nozīmi!

Ar numeroloģijas palīdzību varam saņemt atbil­des uz daudziem mūs interesējošiem jautājumiem: kā atklāt savu potenciālu; kad labāk slēgt līgumus; ar kuru cilvēku veidot attiecības. Bet nevajadzētu aiz­mirst, ka papildus informācijai, ko saņemam no mūsu vārda un dzimšanas datiem, ir arī slēptā informācija, kas atrodas ik uz soļa. Tādu informāciju mēs saņemam arī no savas pases numura.

Pases koda skaitliskās vibrācijas runā par mūsu savstarpējām attiecībām ar sabiedriskajiem institū­tiem un varas struktūrām, ar visiem tiem, kuriem mēs “bez papīriem” neesam cilvēki. Šīs vibrācijas nozīmīgi ietekmē mūsu dzīvi, jo pase ikdienā vajadzī­ga samē­rā bieži. Izskaitļot pases kodu nav sarežģīti, jo tai ir gan sērija, gan numurs — viss izsakāms skaitļos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram: LV21869145.

Aprēķinām: 2+1+8+6+9+1+4+5=36 (3+6)=9

Iztulkosim kodu nozīmi:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl