Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vēzi

0 Komentāru
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vēzi

Attiecības ar Vēzi ir var būt līdz bezgalībai jaukas, bet tajā pat laikā sarežģītas emocionālajā ziņā. Lai vai kā, ja zināsi, ar ko rēķināties, tavas attiecības ar Vēzīti būs vieglāk izprast un, kas zina, kādu dienu tas novedīs līdz laulībai. Vēži savu dzimšanas dienu atzīmē laikā no 22. jūnija līdz 22. jūlijam.

Vēži ir ļoti emocionālas un jūtīgas dvēseles, tomēr šīs zīmes pārstāvji mēdz slēpt savas sajūtas. Kad Vēži jūtas nomākti vai pievilti, viņi noslēdzas un dzīvo savā iedomu pasaulītē. Ir grūti izprast viņu emocijas, tomēr viss, kas viņiem ir nepieciešams, ir rūpes un līdzjūtība.

Vēžu otrā puse ir piesardzība. Viņi ir labākie vecāki saviem bērniem, kā arī lieliski mīļākie, jo celsies un kritīs pār savām attiecībām. Vēži ir vieni no uzticamākajām horoskopa zīmēm, viņu nodomi uz otru pusīti ir nopietni, jo neko nedara “tāpat vien”. Arī sekss ar Vēžiem ir kaislīgs, viņi cenšas visu darīt tā, lai otram cilvēkam sagādātu baudu.

Vēžiem drīkst uzticēties, viņi vienmēr palīdzēs, vai tas būtu padoms vai reāla darbība – Vēži nekad nepievils. Lai vai kā, ja esi gatava uzņemties saistības ar Vēzi, rēķinies ar viņu sarežģīto raksturu emocionālajā ziņā. Bet tas ir tā vērts!

Foto: slavenākie Vēži

0 Komentāru