Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vēzi

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vēzi

Attiecības ar Vēzi ir var būt līdz bezgalībai jaukas, bet tajā pat laikā sarežģītas emocionālajā ziņā. Lai vai kā, ja zināsi, ar ko rēķināties, tavas attiecības ar Vēzīti būs vieglāk izprast un, kas zina, kādu dienu tas novedīs līdz laulībai. Vēži savu dzimšanas dienu atzīmē laikā no 22. jūnija līdz 22. jūlijam.

Vēži ir ļoti emocionālas un jūtīgas dvēseles, tomēr šīs zīmes pārstāvji mēdz slēpt savas sajūtas. Kad Vēži jūtas nomākti vai pievilti, viņi noslēdzas un dzīvo savā iedomu pasaulītē. Ir grūti izprast viņu emocijas, tomēr viss, kas viņiem ir nepieciešams, ir rūpes un līdzjūtība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēžu otrā puse ir piesardzība. Viņi ir labākie vecāki saviem bērniem, kā arī lieliski mīļākie, jo celsies un kritīs pār savām attiecībām. Vēži ir vieni no uzticamākajām horoskopa zīmēm, viņu nodomi uz otru pusīti ir nopietni, jo neko nedara “tāpat vien”. Arī sekss ar Vēžiem ir kaislīgs, viņi cenšas visu darīt tā, lai otram cilvēkam sagādātu baudu.

Vēžiem drīkst uzticēties, viņi vienmēr palīdzēs, vai tas būtu padoms vai reāla darbība – Vēži nekad nepievils. Lai vai kā, ja esi gatava uzņemties saistības ar Vēzi, rēķinies ar viņu sarežģīto raksturu emocionālajā ziņā. Bet tas ir tā vērts!

Foto: slavenākie Vēži

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl