Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vērsi

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vērsi

Šī ir viena no stabilākajām horoskopa zīmēm, par to liecina Vērša apbrīnojamā spēja saglabāt mieru un pieticību. Vērši savu dzimšanas dienu svin laikā no 21. aprīļa līdz 20. maijam. Lūk, kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vērsi.

Vērši mīl organizētību – kā privātajā, tā darba dzīvē. Viņi ir tie, kas rūpēsies par kārtību mājās, jo ir ļoti praktiskas dabas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs zīmes pārstāvji nekad nesteidzas. Sauc viņu par garlaicīgu, bet Vērsis savā mīļotajā novērtēs vienkāršību. Vērši ir arī ļoti romantiski – ja tu reiz esi iekritusi kāda Vērša sirsniņā, tad gatavojies uz pārsteigumiem – Vērši mīl mīlēt un mīl romantiku. Viņš, iespējams, neapsolīs tev nonest zvaigznes no debesīm, bet viņš noteikti parūpēsies, lai tā kaklarota, kuru ieraudzīji veikala skatlogā, tev reiz būtu ap kaklu.

Lai iepatiktos Vērsim, tev ir jāuzvedas tā, kā sievietei pieklājas – jābūt jaukai, koptai, jārūpējas par ģimeni un mājokli.

Labākā saderība Vēršiem ir ar Zivīm, Vēzi un Mežāzi.

Foto: zināmākie Vērši

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl