Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Skorpionu

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Skorpionu

Ja esi nokļuvusi Skorpiona spīlēs, tad tavam mīļotajam drīzumā gaidāmi svētki (tiem jābūt arī taviem svētkiem!). Skorpionu laiks ilgst no 24. oktobra līdz 22. novembrim. Tev ir gan paveicies, gan nepaveicies. Lai tiktos ar Skorpionu ir pamatīgi jāsagatavojas, jo šīs attiecības prasa laiku, kas jāiegulda, lai iegūtu partnera uzticību. Tās nebūt nebūs vieglas, bieži vien ir pamatīgi jācīnās, lai tās būtu veiksmīgas. Toties labā puse ir tā, ka attiecības ar Skorpionu ir kaislīgas un iedvesmojošas. Lūk, ko der atcerēties, tiekoties ar vīrieti – Skorpionu.

Uzticēšanās

Skorpions paļaujas tikai un vienīgi uz sevi. Lai iemantotu viņu uzticību tev būs jāiziet cauri dažādiem pārbaudījumiem. Patiesi, šī ir viena no tām horoskopa zīmēm, kas nelaiž sev klāt kuru katru, bet ja esi iekritusi viņa sirsniņā, tad tas kļūst nopietni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skorpioni novērtē taisnību, tāpēc nemelo viņiem. Viena no sliktākajām rakstura īpašībām ir ļaunatminība, tāpēc, atceries, līdzko esi zaudējusi Skorpiona uzticību, tas ir uz visiem laikiem.

Pašpārliecinātība

Skorpioniem bieži vien patīk paust savu viedokli pat tad, ja tas ir pilnīgi pretējs citu viedokļiem, tāpēc ļauj, lai arī tavs vīrietis, neskatoties ne uz ko, pauž savu nostāju. Šīs zīmes pārstāvji ir vieni no pašpārliecinātākajiem un pie pirmajām grūtībām viņiem netīk apstāties. Viņiem nepatīk tikt kontrolētiem, tāpēc ļauj, lai tavs Skorpions uzņemas pilnu vadību pār jums un jūsu attiecībām.

Sekss

Skorpioni tiek uzskatīti par viskaislīgākajiem mīļākajiem un absolūtiem izcilniekiem guļamistabā. Ja vēlies piedzīvot karstu seksu, tad tas jādara ar Skorpionu!

Ko viņš sagaida no tevis

Skorpioni ir noslēpumaini, viņi uzreiz tev visu nepateiks. Tikai laika gaitā viņi pielaidīs sevi tuvāk klāt, bet tas ir tā iemesla dēļ, ka viņi nevēlas tikt sāpināti. No savas sievietes viņi sagaida izsmalcinātu izskatu, neķītras domas un pilnīgu atdošanos attiecībās. Tev ir jābūt sievietei blakus šādam vīrietim.

Skorpioni dzīvo pēc principa – visu vai neko. Tāpat ir ar viņu mīļotajām – tu būsi gatava zaudēt prātu viņa dēļ vai arī padoties pie pirmajām grūtībām.

Foto: populārākie Skorpiona zīmes pārstāvji

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl