Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Skorpionu

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Skorpionu

Ja esi nokļuvusi Skorpiona spīlēs, tad tavam mīļotajam drīzumā gaidāmi svētki (tiem jābūt arī taviem svētkiem!). Skorpionu laiks ilgst no 24. oktobra līdz 22. novembrim. Tev ir gan paveicies, gan nepaveicies. Lai tiktos ar Skorpionu ir pamatīgi jāsagatavojas, jo šīs attiecības prasa laiku, kas jāiegulda, lai iegūtu partnera uzticību. Tās nebūt nebūs vieglas, bieži vien ir pamatīgi jācīnās, lai tās būtu veiksmīgas. Toties labā puse ir tā, ka attiecības ar Skorpionu ir kaislīgas un iedvesmojošas. Lūk, ko der atcerēties, tiekoties ar vīrieti – Skorpionu.

Uzticēšanās

Skorpions paļaujas tikai un vienīgi uz sevi. Lai iemantotu viņu uzticību tev būs jāiziet cauri dažādiem pārbaudījumiem. Patiesi, šī ir viena no tām horoskopa zīmēm, kas nelaiž sev klāt kuru katru, bet ja esi iekritusi viņa sirsniņā, tad tas kļūst nopietni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skorpioni novērtē taisnību, tāpēc nemelo viņiem. Viena no sliktākajām rakstura īpašībām ir ļaunatminība, tāpēc, atceries, līdzko esi zaudējusi Skorpiona uzticību, tas ir uz visiem laikiem.

Pašpārliecinātība

Skorpioniem bieži vien patīk paust savu viedokli pat tad, ja tas ir pilnīgi pretējs citu viedokļiem, tāpēc ļauj, lai arī tavs vīrietis, neskatoties ne uz ko, pauž savu nostāju. Šīs zīmes pārstāvji ir vieni no pašpārliecinātākajiem un pie pirmajām grūtībām viņiem netīk apstāties. Viņiem nepatīk tikt kontrolētiem, tāpēc ļauj, lai tavs Skorpions uzņemas pilnu vadību pār jums un jūsu attiecībām.

Sekss

Skorpioni tiek uzskatīti par viskaislīgākajiem mīļākajiem un absolūtiem izcilniekiem guļamistabā. Ja vēlies piedzīvot karstu seksu, tad tas jādara ar Skorpionu!

Ko viņš sagaida no tevis

Skorpioni ir noslēpumaini, viņi uzreiz tev visu nepateiks. Tikai laika gaitā viņi pielaidīs sevi tuvāk klāt, bet tas ir tā iemesla dēļ, ka viņi nevēlas tikt sāpināti. No savas sievietes viņi sagaida izsmalcinātu izskatu, neķītras domas un pilnīgu atdošanos attiecībās. Tev ir jābūt sievietei blakus šādam vīrietim.

Skorpioni dzīvo pēc principa – visu vai neko. Tāpat ir ar viņu mīļotajām – tu būsi gatava zaudēt prātu viņa dēļ vai arī padoties pie pirmajām grūtībām.

Foto: populārākie Skorpiona zīmes pārstāvji

Lasi vēl