Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Mežāzi

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Mežāzi

Ja tu esi attiecībās ar Mežāzi vai vēl tikai veido attiecības ar šo spītīgo, tomēr mīloši zīmes pārstāvi, ir lietas, kas tev būtu jāzina. Mežāži savas dzimšanas dienas atzīmē laikā no 22. decembra līdz par 19. janvārim. Zīmi pārvalda Saturns, kas, galvenokārt, nozīmē autoritāti.

Mežāži daudz strādā. Kamēr darbs viņus dara laimīgus un ietekmīgus, attiecības viņi atstās otrā plānā. Jāpiemin arī tas, ka Mežāži ir praktiskas dabas un ļoti piezemēti cilvēki. Spontānās idejas nav Mežāžu iecienītākais laika pavadīšanas veids.

Tu noteikti esi ievērojusi, ka šīs zīmes pārstāvji ir ieturēti un reti izrāda emocijas. Tev noteikti jātrenē sava pacietība, tomēr atceries šo – ja Mežāzis jutīs, ka esi īstā, viņš visu savu dzīvi veltīs tev un tikai tev. Mežāžiem ir svarīga māju sajūta, ģimene un labklājība.

Mežāžiem ir milzīgas bailes ciest neveiksmi, iespējams, tāpēc viņš izvēlas randiņa vietā darīt to, ko prot vislabāk – veltīt sevi darbam.

Pat ja tev šķiet, ka šīs zīmes pārstāvji ir auksti aprēķinātāji, tā nebūt nav. Ja jūti, ka tev vajag stabilu partneri, kas nelidinās pa gaisu – viņš ir īstais.

Mežāžiem vislabākā saderība ir ar Vēršiem, Jaunavām un Zivīm. Iemīli šo zīmi un novērtē viņa centienus nodrošināt stabilu nākotni.

Foto: populārākie Mežāži

Lasi vēl