Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Mežāzi

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Mežāzi

Ja tu esi attiecībās ar Mežāzi vai vēl tikai veido attiecības ar šo spītīgo, tomēr mīloši zīmes pārstāvi, ir lietas, kas tev būtu jāzina. Mežāži savas dzimšanas dienas atzīmē laikā no 22. decembra līdz par 19. janvārim. Zīmi pārvalda Saturns, kas, galvenokārt, nozīmē autoritāti.

Mežāži daudz strādā. Kamēr darbs viņus dara laimīgus un ietekmīgus, attiecības viņi atstās otrā plānā. Jāpiemin arī tas, ka Mežāži ir praktiskas dabas un ļoti piezemēti cilvēki. Spontānās idejas nav Mežāžu iecienītākais laika pavadīšanas veids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu noteikti esi ievērojusi, ka šīs zīmes pārstāvji ir ieturēti un reti izrāda emocijas. Tev noteikti jātrenē sava pacietība, tomēr atceries šo – ja Mežāzis jutīs, ka esi īstā, viņš visu savu dzīvi veltīs tev un tikai tev. Mežāžiem ir svarīga māju sajūta, ģimene un labklājība.

Mežāžiem ir milzīgas bailes ciest neveiksmi, iespējams, tāpēc viņš izvēlas randiņa vietā darīt to, ko prot vislabāk – veltīt sevi darbam.

Pat ja tev šķiet, ka šīs zīmes pārstāvji ir auksti aprēķinātāji, tā nebūt nav. Ja jūti, ka tev vajag stabilu partneri, kas nelidinās pa gaisu – viņš ir īstais.

Mežāžiem vislabākā saderība ir ar Vēršiem, Jaunavām un Zivīm. Iemīli šo zīmi un novērtē viņa centienus nodrošināt stabilu nākotni.

Foto: populārākie Mežāži

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl