Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Mežāzi

Komentāri
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Mežāzi

Ja tu esi attiecībās ar Mežāzi vai vēl tikai veido attiecības ar šo spītīgo, tomēr mīloši zīmes pārstāvi, ir lietas, kas tev būtu jāzina. Mežāži savas dzimšanas dienas atzīmē laikā no 22. decembra līdz par 19. janvārim. Zīmi pārvalda Saturns, kas, galvenokārt, nozīmē autoritāti.

Mežāži daudz strādā. Kamēr darbs viņus dara laimīgus un ietekmīgus, attiecības viņi atstās otrā plānā. Jāpiemin arī tas, ka Mežāži ir praktiskas dabas un ļoti piezemēti cilvēki. Spontānās idejas nav Mežāžu iecienītākais laika pavadīšanas veids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu noteikti esi ievērojusi, ka šīs zīmes pārstāvji ir ieturēti un reti izrāda emocijas. Tev noteikti jātrenē sava pacietība, tomēr atceries šo – ja Mežāzis jutīs, ka esi īstā, viņš visu savu dzīvi veltīs tev un tikai tev. Mežāžiem ir svarīga māju sajūta, ģimene un labklājība.

Mežāžiem ir milzīgas bailes ciest neveiksmi, iespējams, tāpēc viņš izvēlas randiņa vietā darīt to, ko prot vislabāk – veltīt sevi darbam.

Pat ja tev šķiet, ka šīs zīmes pārstāvji ir auksti aprēķinātāji, tā nebūt nav. Ja jūti, ka tev vajag stabilu partneri, kas nelidinās pa gaisu – viņš ir īstais.

Mežāžiem vislabākā saderība ir ar Vēršiem, Jaunavām un Zivīm. Iemīli šo zīmi un novērtē viņa centienus nodrošināt stabilu nākotni.

Foto: populārākie Mežāži

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl