Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Lauvu

Pievienot komentāru
Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Lauvu

Ja esi savu sirdi atdevusi vīrietim, kurš pēc horoskopa zīmes ir Lauva, tad tev ir paveicies un nepaveicies vienlaikus. Lauvas ir ļoti uzticīgi partneri, bet tajā pašā laikā viņi tavu galvu un dzīvi var sagrozīt vienas dienas laikā. Lauvas par sevi rada pozitīvu iespaidu, bet tas ir liels izaicinājums ikvienai sievietei – sadzīvot ar Lauvu. Uzzini lietas, kas jāzina, tiekoties ar šādu vīrieti.

Viņš ir nepacietīgs

Lai vai ko iesāktu Lauva, viņš vēlas redzēt rezultātus. Turklāt vēl – ātri. Ja vēlies atturēt vai atrunāt Lauvu no kaut kā, vēlu veiksmi, jo lielākajā daļā gadījumu Lauva tevī neieklausīsies. Šī ir viena no īpašībām, kas Lauvām palīdz sasniegt mērķus, tāpēc vai to var nosaukt par sliktu? Diez vai…

Spītība

Ikviena Lauva ir spītīga, tāpēc viņam vienmēr būs taisnība. Ja viņš vēlas doties ielās, nekas viņu neatturēs. Šī stūrgalvība parasti ir pamatota, tāpēc ilgtermiņā tā problēmas tev nesagādās.

Lauva – temperamentīgs

Tu noteikti esi ievērojusi, ka tavs vīrietis – Lauva ir ļoti temperamentīgs. Ja viņam kaut kas nepatīk, viņš panāks sev vēlamo rezultātu.

Allaž uzmanības centrā

Lauva dievina būt pamanīts. Viņam ir lieliska humora izjūta, izcili stāsti, un tev nekad viņa sabiedrībā nebūs garlaicīgi. Viņš tevi izklaidēs vienmēr un visur par to, protams, sagaidot ovācijas un aplausus.

Viņš seko savām kaislībām

Vīrieši – Lauvas ir neatlaidīgi. Bieži vien iemīlas no pirmā acu skatiena, tāpēc, ja vēlies vien pāris randiņus vai izklaidi, tad Lauva nebūs tev piemērots. Šie vīrieši ir dāsni un darīs visu, lai otra pusīte būtu laimīga.

Greizsirdība

Šī ir Lauvām raksturīga īpašība. Greizsirdība var radīt problēmas jūsu attiecībās, un tas var būt iemesls, kāpēc varat izšķirties. Ja esi jūtīga, tad izvairies no Lauvām.

Pats sev lielākais kritiķis

Ja esi līdzās vīrietim – Lauvai, tad tev ir jāapbruņojas ar komplimentiem un labiem vārdiem, jo Lauvas sevi mēdz kritizēt un viņām ir nepieciešami glaimi, lai atkal sajustos kā karalis. Viņš nekādā gadījumā nedrīkst justies kā slikts draugs/vīrs/tēvs.

Nesalīdzināmi pievilcīgs

Vīrietis – Lauva zina, kā iekarot sievietes sirdi, un viņš to var izdarīt vien ar savu acu skatienu. Lauvu vīrieši ir ļoti simpātiski un uz citu fona atšķiras ar savu žilbinošo smaidu un kaķa skatienu.

Foto: Holivudas seksīgākie vīrieši – Lauvas